برکناری فرماندار انقلابی تاکستان به دلیل موضع‌گیری علیه سران فتنه
کد خبر: 106087
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
توسط جریان حامی فتنه در استان انجام می‌شود:
شاخص : زمان زیادی از حضور ایرج حیدری به عنوان فرماندار شهرستان تاکستان در قزوین نمی‌گذرد اما امروز قرار است به دلیل موضع‌گیری وی علیه سران فتنه از مسئولیت خود برکنار شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، زمان زیادی از حضور ایرج حیدری به عنوان فرماندار شهرستان تاکستان در قزوین نمی‌گذرد اما امروز قرار است مراسم تودیع و معارفه وی برگزار شود.

صبح امروز یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار شاخص با اشاره به اینکه حیدری در این مدت، عملکرد قابل قبولی در کارنامه خود به ثبت رسانده‌است گفت: این معارفه در حالی برگزار می‌شود که دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور بارها مخالفت خود را به وزیر کشور اعلام کرده اما این بار با نفوذ جریان فتنه این تصمیم توسط نزدیکان رئیس دولت تدبیر و امید اخذ شده است.

وی در ادامه گفت: از همان روزهای ابتدایی واگذاری ماموریت به آقای حیدری، هجمه و تخریب توسط حامیان جریان فتنه در قزوین به راه انداخته شد.

این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، گفت: مواضع انقلابی و دفاع از اصول انقلاب و رهبری در برابر جریان فتنه، عامل اصلی مخالفت با فرماندار تاکستان است و همین پایبندی وی سبب ایجاد مخالفت با حیدری شده‌است.

وی با اشاره به اینکه ایرج حیدری در سخنرانی اخیر خود به شدت مواضع فتنه‌گران را مورد انتقاد قرار داده بود، افزود: همین سخنان باعث دشمنی با وی شده‌است؛ فایل سخنرانی فرماندار تاکستان توسط دفتر رئیس جمهور بررسی و دستور به این جابه‌جایی داده می‌شود.

اما نکته قابل توجه اینجاست؛ به موازات تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر لزوم حفظ روحیه و نگاه انقلابی و تبیین شاخص‌های آن و حمایت از جوانان انقلابی و مسئولان و مدیرانی که مرزبندی مشخصی با فتنه و فتنه گران دارند، دولت تدبیر و امید با تکیه بر شعار اعتدال به عنوان تنها راه برون رفت کشور از مشکلات مختلف، عرصه را بر مدیران انقلابی و معتقد به مبانی انقلاب اسلامی تنگ کرده و به عناوین مختلف ایشان را از عرصه خارج می کند.

به عبارت دیگر همانطور که مقام معظم رهبری بر هوشیاری مقابل فتنه و عدم بکارگیری و حضور فتنه‌گران در راس نظام تاکید می نمایند، دولت کریمه بر استفاده و بکارگیری افرادی که یا جزء فتنه گران بوده و هستند و یا مرزبندی مشخصی با فتنه ندارند، اصرار دارد.

تاریخ گواه خوبی است که هر شخص یا دولتی که در جمهوری اسلامی برخلاف منویات ولی فقیه حرکت کرده و رفتار نموده است، به سرعت از عرصه سیاسی کشور حذف شده و به حاشیه رفته است و مطمئنا چنین سرنوشتی در انتظار اعتدالیون کنونی نیز هست.

عرصه مدیریتی استان نیز از این قاعده مستثنا نیست و با هماهنگی کامل با تهران و با واسطه رابط فتنه گران در قزوین که با قلدری تمام هرکاری را که در استان اراده می‌کند، انجام می‌دهد؛ هم‌اکنون هم با جسارت تمام نسبت به برکناری مدیران انقلابی اقدام می‌کند.

وقاحت رابط مذکور به اندازه‌ای است که در سخنرانی‌های خود علنا قول تغییر مدیران را تا زمان مشخصی می‌دهد و مسئولان استان نیز منفعلانه تماشاگر اقدامات و تحرکات این عنصر معلوم الحال هستند.

برکناری فرماندار تاکستان در فاصله کمتر از یکسال مانده به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، بدلیل ابراز برائت علنی از سران فتنه علاوه بر اینکه شائبه‌های حمایت دولت از یک جریان خاص سیاسی در انتخابات را تقویت می‌کند، مهر تاییدی است بر دوگانگی قول و عمل دولت.

دولتی که مسئولان آن از صدر تا ذیل در تمام سخنرانی‌هایشان بر تبعیت از ولایت فقیه تاکید می‌کنند ولی برخلاف منویات ایشان عمل می کنند.

اما آنچه مهم به نظر می‌رسد این است که آیا فردی که برای سمت فرماندار آینده تاکستان مدنظر قرارگرفته، دارای صلاحیت‌های عمومی و شخصی لازم برای تصدی این مسئولیت است یا خیر؟! و یا صرفا همراهی و ارتباط وی با رابط فتنه‌گران در قزوین موجب تحمیل ایشان به استاندار شده است.

به طور یقین فرماندار آینده تاکستان همانند فرماندار کنونی باید دارای شاخصه‌های انقلابی بوده و در میان مردم تاکستان بدسابقه و بدنام نباشد و در تمام امور شخصی و اجتماعی خود پایبند به اصول و موازین انقلاب و دین مبین اسلام باشد.

شایسته سالاری و عدم در نظر گرفتن سوابق جناحی افراد و اعتقاد به انتصاب اتوبوسی مدیران در دولت سابق از جمله شعارهای دولت تدبیر و امید بود که مانند سایر شعارها، فقط درحد شعار و برای جلب رای سر داده شده است.

متاسفانه این دولت تاکنون نشان داده که کمترین ارزشی برای منتقدین خود قایل نیست و حاضر است با زیر پاگذاشتن تمام قواعد قانونی و اخلاقی، مدیرانی را که کوچکترین زاویه‌ای با نظرات سران اعتدال و اصلاحات داشته باشند را به راحتی برکنار نماید؛ اما آنچه در این جریانات اخبر کشور به چشم ‌می‌خورد گویای این است که به احتمال قریب به یقین این دولت ، اولین دولت چهارساله ایران خواهد شد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

4 پاسخ به “برکناری فرماندار انقلابی تاکستان به دلیل موضع‌گیری علیه سران فتنه”

 1. رحمانی گفت:

  سلام

  خیر ایشان صلاحیت بودن در شهرستان را نداشت

 2. نصری گفت:

  از این فتنه گران هر چه بخواهید بر میاید

 3. ناشناس گفت:

  به دلیل حمایت از فتنه یا بدلیل حمایت از مهندس و رای خریدن براش و تقلب و هزار تا کار دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. ناشناس گفت:

  دوست عزیزی که نوشتی به نقل از منبع آگاه اصلا حیدری جایگاهش در شان مردم تاکستان نبود که حال معاون اول رییس جمهور با برکنالری وی مخالفت کند حمایت از حیدری به چه قیمت فرمانداری که از اخراجی ها اخراج شده بود چون جایی برای وی مشخص نشده بود به تاکستان فرستاده معنی فتنه را اگر می توانید توضیح دهید آنهایی که برای دولت سراسر دزد آقای احمدی نژاد آمدند کمرشان را به صندلی نماینده دولت چسباندند فتنه نبودند اما رفتن فرمانداری که فقط دهانش به خوردن باز می شد انقلابی لقب دهید بله خرید رای حمایت از نماینده تقلب و هزاران مورد دیگر وصله هایی بود که می شد به حیدری لقب داد….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار