برگزاري رژه نيروهاي مسلح قزوين همزمان با سراسر كشور
کد خبر: 100033
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
صبح امروز صورت گرفت؛
شاخص : به مناسبت ۲۹ فروردین ماه روز ارتش زمینی جمهوری اسلامی ایران مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین صبح امروز همزمان با سراسر كشور با حضور مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، به مناسبت  ۲۹ فروردین ماه روز ارتش زمینی جمهوری اسلامی ایران مراسم رژه نیروهای مسلح استان قزوین صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان استانی در مقابل لشگر ۱۶ زرهی قزوین برگزار شد.

در ابتدای مراسم امیرسرتیپ دوم محمد رضایی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) در خصوص نظم و نقش تعیین کننده ارتش اظهار کرد: از نظر ملت بزرگ ایران شورای سلطنتی و دولت ناشی از آنها غیر قانونی و فاقد اعتبار ملی است و چون ارتش از ملت و ملت از ارتش است پشتیبانی هر یک از دیگری وظیفه ملی است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶زرهی قزوین در ادامه گفت: در صورتی که ارتش به وظیفه ملی و قانونی خود عمل کند ملت و دولت در راستای پشتیبانی از ارتش تلاش می کنند.

این مسئول با اشاره به آخرین پیام امام خمینی(ره) بنیان گذار انقلاب در آخرین سال زندگانی خود در ۲۸ فروردین سال ۶۸ خاطرنشان کرد: بزرگداشت چنین روزی حمایت از فداکارترین قشر جامعه و ستون اصلی اقتدار ملی است.

رضایی تصریح کرد: ارتش ولایت مدار با اخلاص عمل در صحنه های متعدد به ملت ثابت کرد که  همچنان تحت رهبری‌ فرمانده کل قوا و رهبری فرزانه انقلاب است.

وی عنوان کرد: ارتش با تقویت توان عملیاتی، نظامی، ارتقاء انگیزه‌ها و توانایی‌های معنوی افتخار می‌کند که سرباز ولایت و بقیه الله است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶زرهی قزوین در انتها تاکید کرد: مردم عزیزمان اطمینان داشته باشند که فرزندانشان در اجرای فرامین الهی برای دفاع از کشور از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار