برگزاری اجلاس سراسری نماز اول بهمن ماه در قزوین/ اطلاع‌رسانی صحیح موجب اشاعه فرهنگ نمازمی‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88545
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۸:۴۳
معاون آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز:
شاخص : معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز كشور با اشاره به برگزاري اجلاس نماز اول بهمن ماه در قزوين گفت: اطلاع‌رسانی صحیح در خصوص برگزاری اجلاس سراسری نماز موجب اشاعه فرهنگ نماز می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منصور سرگزی در نشست روسا و نمایندگان کمیته‌های ۶ گانه بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز که در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته کمیته‌های مختلف علمی، تبلیغاتی و فرهنگی برای اجلاس سراسری نماز در نظر گرفته شده که هر یک از این کمیته‌ها با توجه به حیطه کاری خود برنامه‌های گوناگونی را برای اجرا در نظر گرفته‌اند.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور با تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی وسیع در مورد برگزاری اجلاس سراسری نماز بیان کرد: اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق در خصوص برگزاری اجلاس سراسری نماز در اقصی نقاط استان موجب اشاعه فرهنگ نماز می‌شود.

این مسئول با اشاره به انتظارات خود از مسئولان و اعضاء کمیته‌ها تصریح کرد: فرآورده‌ها و محتوای علمی و تبلیغی، هر چه سریع‌تر به مخاطبان ارائه و فعالیت تبلیغات محیطی و شهری از پایان هفته‌ جاری آغاز شود.

سرگزی از برگزاری نمایشگاهی با موضوع نماز در حاشیه اجلاس خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۲۸ دی به مدت ۴ روز برپا خواهد شد.

وی در ادامه افزود: بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز اول بهمن در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ کمیته های فرهنگی، پشتیبانی، حفاظت و حراست، علمی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی و ارزشیابی، کمیته‌های ۶ گانه اجلاس سراسری نماز هستند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار