برگزاری اجلاس سراسری نماز بهمن ماه در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84413
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور خبر داد
شاخص : قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور در قزوين گفت: بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز بهمن ماه سال جاری در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمود مظفر در جلسه ستاد هماهنگی اقامه نماز که دیروز در استانداری قزوین برگزار شد، با اشاره به اینکه تاکنون ۲۳ اجلاس نماز در کشور برگزار شده، بیان کرد: امسال ۶ استان کاندیدای برپایی اجلاس نماز در سال جاری بودند که در نهایت قزوین به عنوان میزبان انتخاب شد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور از برگزاری بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز بهمن ماه سال جاری در قزوین خبر داد و اظهار کرد: اجلاس سراسری نماز با نام “نماز و سنجش دستاوردها ” برگزار خواهد شد و تجربیات موفق مساجد و مراکز دینی در امر نماز در این اجلاس ارائه و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

این مسئول شیوه های جذب جوانان، مسجد و نماز یاوران، گروهای موفق در امر نماز ،استفاده از فناوری‌های جدید در ترویج نماز را از محورهای برگزاری اجلاس امسال عنوان کرد.

مظفر با تاکید بر ضرورت فضاسازی و مردمی کردن این اجلاس گفت: باید یک هفته منتهی به اجلاس فضای استان قزوین با حال و هوای نماز و اجلاس انس بگیرد.

استاندار قزوین هم در این جلسه برگزاری اجلاس سراسری نماز را فرصتی مناسب در جهت معرفی نشان دادن ظرفیت های فرهنگی استان در بخش های مختلف دانست و گفت: برگزاری این اجلاس به عنوان یک کار فرهنگی است و باید تمامی دستگاه‌های اجرایی در جهت برپایی این اجلاس تلاش کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار