برگزاری جشنواره مخترعین دنیا در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58514
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
مديرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خبر داد
شاخص : مديرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین از برگزاري جشنواره مخترعین دنیا در شهريور ماه سال جاري به مناسبت روز قزوين خبر داد.

به گزارش سرویس علمی شاخص، سعید وزیری‌نژاد از برگزاری برنامه های متعدد و متنوع در شهریور ماه سال جاری به مناسبت روز قزوین خبر داد و اظهار کرد: یکی از مهم ترین برنامه های هفته قزوین برگزاری جشنواره مخترعین دنیا برای نخستین بار در قزوین است که مخترعین ۲۰ کشور دنیا در این جشنواره که در سعدالسلطنه برگزار می شود شرکت می کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین با اشاره به اهداف متعدد برگزاری این جشنواره، عنوان کرد: این جشنواره زمینه ترغیب جوانان و نوجوانان کشور برای گرایش به توسعه اختراعات و تجلیل از نخبگان را فراهم می کند که موجب رشد و شکوفایی استعداد جوانان نیز می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری این جشنواره برای جذب گردشگر موثر است که یکی دیگر از بر نامه های پیش روی این سازمان برگزاری جشنواره بین المللی بازی و اسباب بازی نیز در شهریور ماه سال جاری است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وزیری‌نژاد همچنین از برگزاری۳۰۰ برنامه فرهنگی در۱۴ محله شهر قزوین طی امسال نیز خبر داد و گفت: این برنامه ها را سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین در قالب طرح «محله ما» اجرا می کند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “برگزاری جشنواره مخترعین دنیا در قزوین”

  1. خیرالله گفت:

    مرد حسابی وقتی هنوز اکثر محله های تازه تاسیس شهر نظیر مینودر مدت حداقل ۱۵سال است محوطه سازی و آسفالت نشده ، جشن روز قزوین به چه درد مردم میخورد . شماها کی میخواهید بفهمید اولویت کار کدام است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار