برگزاری جشن ازدواج ۵۰ زوج جوان در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91379
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۵:۰۰
به مناسبت دهه فجر صورت گرفت؛
شاخص : مراسم ازدواج 50 زوج جوان قزوینی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور مسئولین استانی در امامزاده حسین(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، شب گذشته مراسم ازدواج ۵۰ زوج جوان  در حسینیه امامزاده حسین(ع) با حضور حجت الاسلام عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از مسئولان استانیبرگزار شد.

امام جمعه قزوین در این مراسم اظهار کرد: ازدواج یک امر مقدس است که پایه گذار در کنار هم بودن و شروع زندگی مشترک است.

این مسئول  با تاکید بر جدی گرفتن امر ازدواج بیان کرد: نگاه کمیته امداد به جوانان، برداشتن باری از مشکلات برای پیوند ازدواج است.

عابدینی با بیان اینکه ازدواج را نباید سخت گرفت تشریح کرد: خانواده ها مسیر ازدواج برای فرزندان خود را فراهم کنند و آن ها را به سمت زندگی آسوده حرکت داده تا علاوه بر سرو سامان دادن به زندگی آنها جامعه پاکی داشته باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان هم در این مراسم ضمن تبریک سی هفتمین سالروز پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی تصریح کرد: با حمایت مسئولین و خیرین استان زمینه ازدواج جوانان برای خانواده های تحت پوشش فراهم شده است.

این مسئول تاکید کرد:  کمک ها نباید فقط به صورت مالی باشد، بلکه افراد تحت پوشش نیازمند کمک هایی  به صورت معنوی و عاطفی  هم هستند.

صفری با اشاره به پرداخت کمک هزینه ازدواج به ۸۲۸نفر در سال گذشته اعلام کرد: در ایام دهه فجر برای ۱۶۰ نفر جهزیه در نظر گرفته شده و تا پایان سال نیز به ۳۶۰ نفر دیگر هم جهزیه تعلق می گیرد.

انتهای پیام/۹۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار