برگزاری دعای عرفه در امامزادگان شاخص استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 193422
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱:۵۶
مدیرکل اوقاف وامور خیریه قزوین خبر داد
شاخص : مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان قزوین، از برگزاری مراسم پرفیض دعای عرفه در امامزادگان شاخص استان خبر داد.

حجت الاسلام سیدمصطفی مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ستاد برگزاری مراسم ویژه عرفه از مدتی پیش در این اداره کل تشکیل و با حضور مسئولین فرهنگی و اجرایی بقاع متبرکه استان مقرر به برگزاری دعای پرفیض عرفه در بقاع شاخص استان شد.

وی بیان کرد: در این برنامه ها از افراد برجسته و ممتاز جهت قرائت این دعای پر فیض به عمل آمده و هماهنگی های لازم با نیروهای مردمی، پایگاه های بسیج، آتش نشانی و شهرداری‌های مناطق برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر این مراسم صورت پذیرفته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین تصریح کرد: این مراسم در شهرستان البرز در امامزاده احمد و محمود(ع) حصارخروان و سلیمان(ع) بیدستان، در شهرستان بوئین زهرا در امامزاده محمد طاهر(ع) آوج و امامزاده ابراهیم (ع) حسین آباد و در شهرستان تاکستان در بقعه آقا سیدعلی موسوی شارینی اسفرورین برگزار می شود.

این مسئول یادآورشد: در شهرستان قزوین این مراسم در امامزاده حسین(ع)، آستان مقدس چهارانبیاء(ص)، امامزاده سلطان سید محمد(ع)، امامزاده علی (ع)، امامزاده آمنه خاتون(س)، امامزاده بی بی شهربانو(س)، امامزاده حلیمه خاتون(ع) برگزار می‌شود.

وی افزود: همه این برنامه ها با توجه به شرایط بومی و محلی از ساعت ۱۶ الی ۱۷ روز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه مصادف با ۹ ذی الحجه روز عرفه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار