برگزاری مسابقات کتابخوانی در مرکز فرهنگی چراغ مطالعه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81587
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
مسئول جهاد دانشگاهی استان خبر داد
شاخص : مسئول جهاد دانشگاهی استان قزوین از برگزاري مسابقات كتابخواني و نقد و بررسي كتاب‌ها در مركز فرهنگی دانشجویی چراغ مطالعه دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین خبر داد.

محمدحسین فائزی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی شاخص، با اعلام اینکه مرکز فرهنگی دانشجویی «چراغ مطالعه» در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین افتتاح شد، اظهار کرد: در سال گذشته مجوز تاسیس مرکز فرهنگی- دانشجویی “چراغ مطالعه” از معاونت فرهنگی کشور اخذ شد.

مسئول جهاد دانشگاهی استان قزوین عنوان کرد: مرور، تورق، نمایش و نقد کتاب، بررسی مسائل پژوهشی حوزه کتاب و تدوین نقشه های مطالعاتی از فعالیت های این مرکز است.

این مسئول با بیان اینکه از جمله اهداف معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تجمیع بحث مسابقه کتابخوانی است، تصریح کرد: از رویکردهای جدی معاونت فرهنگی کشور در تأسیس این مرکز تجمیع مسابقات کتابخوانی بوده که بخش مسابقات کتابخوانی این سامانه برای این منظور طراحی شده و تمامی مسابقات آینده جهاد دانشگاهی از طریق این سامانه پشتیبانی خواهد شد.

فائزی در ادامه افزود: در فضای مجازی هم پایگاهی با عنوان «چراغ مطالعه» طراحی شده و برگزاری مسابقه کتابخوانی، معرفی سیرهای مطالعاتی، نقد و بررسی کتاب و پیشنهادات، از بخش های مختلف این سایت است.

گفتنی است؛ در مراسم افتتاح مرکز چراغ مطالعه، کتاب نامیرا نوشته صادق کرمیار، با حضور نویسنده این کتاب نقد و بررسی شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار