برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی همزمان با نمايشگاه محصولات آرايشی و بهداشتی در قزوین
کد خبر: 118241
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خبر داد:
شاخص : مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گفت: سومين نمایشگاه تجهیزات پزشکی همزمان با سومين نمايشگاه محصولات آرايشی و بهداشتی از تاریخ 18آبان ماه در قزوین برگزار می‌شود.

هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: سومین نمایشگاه تجهیزات پزشکی همزمان با سومین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ آبان ماه به مدت چهار روز در قزوین برگزار می‌شود.

طاهرخانی افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰ تولیدکننده و عرضه‌کننده تجهیزات پزشکی،محصولات آرایشی و بهداشتی  در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی آغاز به کار خواهد کرد.

وی ادامه داد : آشنایی متخصصان و فعالان این عرصه با تازه‌ترین تحولات و محصولات قابل‌ارائه در حوزه‌های مرتبط با عناوین نمایشگاه، تبادل تجربیات، ارتیاط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف کننده، ارتقای آگاهی عموم مردم درزمینه معیارها و استانداردهای حاکم در بخش بهداشت و خدمات و تجهیزات پزشکی و آرایشی و بهداشتی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

طاهرخانی در پایان افزود : سومین  نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی همزمان با سومین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی  در مدت برگزاری از ساعت  ۱۵:۳۰ الی ۲۱:۳۰  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی (ره)، جنب صدا و سیما آماده بازدید علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

منبع: روابط عمومی نمایشگاه‌ بین‌المللی

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار