برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی قزوین در اوکراین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146069
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۱۴
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خبر داد
شاخص : مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی قزوین در اوکراین خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز؛ هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین اظهار کرد: دومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران از ۲۱ لغایت ۲۴ شهریور ماه۹۶ در مرکز نمایشگاهی بین المللی کی اف به صورت پاویون های تخصصی برگزار خواهد شد.

این مسئول یادآور شد:استان قزوین با دارا بودن نیروی انسانی متخصص و همچنین استقرار شهرک های صنعتی ، پتانسیل و توانمندیها در حوزه های صنعت، کشاورزی،غذایی،بهداشتی و… بستر مناسبی را جهت معرفی توانمندی ها در بازارهای خارجی فراهم می نماید.

وی افزود : با توجه به این امر و لزوم معرفی ظرفیت های ، تولیدکنندگان،صادرکنندگان و صنعتگران استان قزوین ، شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزاری پاویون استان قزوین در این نمایشگاه را در دستور کار خویش قرار داد .

طاهرخانی خاطر نشان کرد: ۱۲ شرکت تولیدکننده و صادرکننده از استان قزوین ، محصولات خود را به مدت ۴ روز در فضایی به مساحت ۲۰۰ مترمربع در پاویون استان قزوین و فضای نمایشگاهی به مساحت ۳۲۰۰مترمربع در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

طاهرخانی یادآور شد: همچنین اعزام هیأت تجاری با حضور مسئولین و مقامات استان به منظور گفتگو و شناخت فرصت های تجاری انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت : امیدواریم با عنایت خداوند متعال برگزاری این رویداد فرصت بسیار مناسبی را در راستای همکاری دوجانبه میان استان قزوین و اوکراین و رسیدن به اهداف عالی ، توسعه اقتصادی استان و کشور عزیزمان فراهم نماید.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار