برگزاری هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167818
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۳۵
رئیس خانه مطبوعات استان قزوین خبر داد
شاخص : رئیس خانه مطبوعات استان قزوین گفت: هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری برگزارمی‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، محمدکریم کاظم پور رئیس خانه مطبوعات استان قزوین روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری اظهار کرد: آثاری که در بازه زمانی ابتدای سال ۱۳۹۶ تا پایان خردادماه ۱۳۹۷ منتشر شده می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: بخش‌های جشنوراه براساس حوزه‌های کلاسیک جشنواره‌های مرسوم است اما بخش‌های ویژه هم در نظر گرفته شده است.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین تشریح کرد: خبر، مصاحبه، گزارش تحلیلی و توصیفی، گزارش خبری، گزارش ورزشی، تیتر، عکس، صفحه آرایی، سرمقاله و یادداشت، یادداشت سیاسی و اجتماعی از بخش‌های در نظر گرفته شده برای جشنواره است.

کاظم پور با بیان اینکه هر کدام از خبرنگاران می‌توانند در ۲ بخش با ۳اثر در جشنواره شرکت کنند گفت: خبرنگاران در بخش تیتر می‌توانند با ۳تیتر شرکت کنند.

این مسئول بیان کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از هشتم تا بیستم تیرماه است و تا کنون حدود ۶۰ اثر به دبیرخانه رسیده است.

وی اضافه کرد: دسته بندی آثار از ۲۱ تا ۳۰ تیر در دبیرخانه انجام می‌شود و داوری از سی‌ویکم تیر آغاز خواهد شد واختتامیه جشنواره هم در نیمه دوم مردادماه همزمان با روز خبرنگار برگزار می‌گردد.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین با بیان اینکه به دلیل  گرفتاری‌های مالی موفق به برگزاری جشنواره مطبوعات در سال گذشته نشدیم ابراز کرد: ۳ جایزه ویژه سفر به کربلا، مشهد و قم در نظر گرفته شده است.

کاظم پور در پایان افزود: اعتبار براورد شده برای جشنواره حدود ۵۲ میلیون تومان است که بخشی توسط استانداری و نهادهای دولتی و بخش دیگر هم توسط اسپانسرها تامین خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند فرم کامل جشنواره را از سایت اداره ارشاد اسلامی قزوین دانلود کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار