برگزاری همایش فرصت‌های پس از برجام با حضور دکتر صالحی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92727
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
امروز صورت گرفت:
شاخص : همایش فرصت‌های پس از برجام و تجلیل از دانشمند فرزانه هسته‌ای، علی اکبر صالحی در سالن ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد.

.

شاخص نیوز : همایش فرصت‌های پس از برجام و تجلیل از دانشمند فرزانه هسته‌ای، علی اکبر صالحی در سالن ورزشی الغدیر قزوین برگزار شد.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در این همایش اظهار کرد: استاندار قزوین از صالحی قول مساعدت گرفته که مدرسه انرژی هسته‌ای بسیار خوبی را در این استان داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امید است آزمایشگاه‌های آموزش و پرورش استان قزوین نیز توسعه یابد، ادامه داد: هر ساله پرسش مهر از سوی رئیس جمهور مطرح می‌شود و امسال نیز این استان به عنوان یکی از استان‌هایی بود که پیشنهاد کرد پرسش مهر سال جاری با موضوع هسته‌ای باشد که در این راستا با استقبال خوبی از سوی وزارت آموزش و پرورش روبرو بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین اضافه کرد: در این استان ۷۰ هزار دانش‌آموز، ۴ هزار معلم و ۲ هزار نفر از اولیا دانش‌آموزان پاسخ‌های بسیار خوبی در پرسش مهر دادند.

فریدون همتی استاندار قزوین نیز در این همایش ضمن تشکر از تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور اظهار کرد: این تیم دستاوردهای بزرگی برای انقلاب و نظام به ارمغان آورد چراکه تیم مذاکره کننده هسته‌ای با حمایت‌های مقام معظم رهبری، دولت و همت بلند مردم به نتایج مطلوبی منجر شد.

وی تصریح کرد: در فضای پسابرجام در استان قزوین نیز شاهد حضور هیئت‌های مختلف تجاری و اقتصادی و سفرای کشورهای مختلف هستیم و مجموعه مدیران این استان خود را آماده کرده‌اند تا در این فضا و شرایط جدید در مسیر اقتصاد مقاومتی به جایگاه رفیعی در حوزه تولید و اقتصاد دست پیدا کنند.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار