برگزاری گردهمایی "عفاف و حجاب" در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 168196
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
مسئول بسیج جامعه زنان استان قزوین عنوان کرد
شاخص : مسئول بسیج جامعه زنان استان با اشاره به گردهمایی بزرگ روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه در استان قزوین، اضافه کرد: تجمع اصلی در مجموعه فرهنگی چهلستون با سخنرانی حجت الاسلام طائب و حضور گروه‌های هنری تهران برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص لیلا رضایی مسئول بسیج جامعه زنان استان قزوین در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات شهید آوینی برگزار شد، اظهار کرد: به منظور پاسداشت مقام گوهرشاد و قیام او همچون سال‌های گذشته در هفته عفاف و حجاب برنامه‌های متعددی توسط بسیج جامعه زنان استان اجرایی خواهد شد.

وی افزود: همچنین صیانت از حریم خانواده با هدف گسترش عفاف و حجاب به عنوان شعار در این هفته سرلوحه برنامه‌های ما قرار خواهد گرفت.

مسئول بسیج جامعه زنان استان با اشاره به گردهمایی بزرگ روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه در استان قزوین، اضافه کرد: اصلی ترین تجمع در مجموعه فرهنگی چهلستون با سخنرانی حجت الاسلام طائب و حضور گروه‌های هنری تهران برگزار می گردد.

این مسوول در ادامه اضافه کرد: در حاشیه این مراسم نشست‌های پاسخ به سوالات شرعی با همکاری بسیج طلاب برگزار می گردد.

وی تصریح کرد: برنامه حفظ حریم خانواده با شعار “من خانواده ام را دوست دارم” پنجشنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۰صبح در پارک بانوان بوئین زهرا، ساعت ۱۸ در شهرداری تاکستان و پارک ۵ هکتاری شهر الوند برگزار می‌شود.

رضایی بیان کرد: روز بیست و سوم تیرماه برنامه ای با همکاری سپاه امام سجاد(ع) در تپه نورالشهدا و در ۲۴تیرماه در پارک مادر شهر آبیک برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج جامعه زنان استان تشریح کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی مختص بانوان با محوریت کتاب”خاطرات سفیر” که توسط رهبر انقلاب سفارش شده است از سایر برنامه های این هفته به شمار می‌رود.

این مسوول عنوان کرد: طرح “سپاس” به منظور تقدیر از بانوان شاغل محجبه انجام می‌گیرد که امسال قدردانی از خانم‌های شاغل در مغازه‌ها، داروخانه‌ها و دفتر اسناد رسمی در دستور کار ما قرار دارد.

وی ابراز کرد: بیانیه ای مختص این هفته در نظر گرفته شده است که پیش از خطبه‌های نماز جمعه قرائت می‌شود.

رضایی تاکید کرد: در نمایشگاه عفاف و حجاب غرفه‌ای به بسیج جامعه بانوان اختصاص داده شده‌است که در آن به عرضه کتاب خاطرات سفیر و بروشور های تبلیغی خواهیم پرداخت.

وی با اشاره به اینکه تمامی برنامه‌های این هفته در راستای بزرگداشت ۳۰۰۰شهید استان قزوین انجام می گیرد، افزود: اهدای گل با همکاری نیروهای انتظامی ، تریبون آزاد اندیشی پس از نماز جمعه آبیک، دیدار با امام جمعه اوج ، نشست هم اندیشی با موضوع چرایی حجاب با حضور در اقبالیه از دیگر برنامه‌های این هفته است.

انتهای پیام/۱۰۰۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار