برگزاری یادواره کشوری شهدای مدافع حرم در قزوین
کد خبر: 113625
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷
جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان خبر داد:
شاخص : جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: نخستین یادواره کشوری شهدای مدافع حرم پنج شنبه هفته جاری در قزوین برگزار می شود.

سرهنگ عباس برزگر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از برگزاری یادواره کشوری شهدای مدافع حرم در قزوین خبر داد و اظهار کرد: نخستین یادواره کشوری شهدای مدافع حرم پنج شنبه هفته جاری در قزوین برگزار می شود.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه این یادواره با حضور ۵۱ خانواده شهید مدافع حرم در سالن آمفی تئاتر دانشگاه امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، گفت: خانواده ۲ شهید افغان، ۲ شهید پاکستانی و یک شهید عراقی نیز به این یادواره شهدا دعوت شده و حضور دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه ۱۵ خانواده شهید اهل تسنن نیز به این مراسم دعوت شده‌اند تصریح کرد: با نگاهی به شهدای مدافع حرم به راحتی می‌توان فهمید که حرم آل‌الله باعث ایجاد یک وحدت محکم بین شیعه و اهل تسنن شده است.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه ای از خانواده شهدای مدافع حرم به انتخاب استان ها از روز چهارشنبه از طریق هوایی و زمینی وارد استان می شوند.

این مسئول یادآور شد: استان قزوین پنج شهید به نام های رسول پور مراد، حمید سیاهکالی مرادی، حجت اسدی، زکریا شیری و الیاس چگینی برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) تقدیم کرده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار