برگزاری 33 تورصنعتی در سه سال اخیر در قزوين
کد خبر: 99087
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷
مدیر عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان خبر داد
شاخص : مدیر عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قزوين با تاكيد بر استفاده از ظرفيت‌هاي بخش توليد گفت: در سه سال گذشته 33 تور صنعتي در استان برگزار شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، عبدالقهار ناصحی با اعلام اینکه در سه سال گذشته ۳۳ تور صنعتی در استان برگزار شد، اظهار کرد: در قالب برگزاری این تورها ۹۱۶ نفر از شهرک ها، نواحی صنعتی قزوین و واحدهای مستقر در آن بازدید کرده اند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین بیان کرد: در حال حاضر ۱۵ شهرک صنعتی در استان وجود دارد که ۱۴ ناحیه آن در حال واگذاری زمین و جذب سرمایه گذار است.

این مسئول هدف از برگزاری این تورها را آشنایی با ظرفیت های بخش تولید در شهرک های صنعتی، به ویژه در حوزه صنایع کوچک دانست و عنوان کرد: تورهای صنعتی با هدف افزایش ظرفیت تولید کشور، تشویق مردم به سرمایه ‌گذاری در بخش های تولید و جلب حمایت مسئولین برگزار می‎شود.

ناصحی در ادامه از برگزاری ۲۹۷ دوره آموزشی توسط این شرکت خبر داد و افزود: این دوره ها برای ارتقاء سطح علمی مدیران، کارشناسان و کارگران صنایع و متقاضیان احداث واحدهای صنعتی برگزار شد.

وی در انتها یادآور شد: بیش از ۱۲۰ واحد در شهرک های صنعتی مستقر هستند که ۵۰ درصد آن به بهره‌برداری رسیده و ۲۰ هزار نفر در این واحد‌ها مشغول به کار هستند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار