برگزیدگان دهمین جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی رضوی معرفی شدند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66924
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
شاخص : دهمین جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی رضوی با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، ناصر ایزدفر دبیر تخصصی جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی رضوی در گفتگو با خبرنگار شاخص گفت: جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی رضوی در دو بخش نمایشنامه صحنه ای و کودک و نوجوان برگزار و با معرفی افراد برتر به کار خود پایان داد.
وی در ادامه افزود: در این جشنواره ۱۳۰ اثر از ۹۱ هنرمند به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد۸ نفر برگزیده شدند .
ایزدفر اضافه کرد: در بخش کودک و نوجوان به دلیل کیفیت نامناسب آثار متاسفانه نتوانستیم آثار و نفرات برتر را معرفی کنیم.
رییس انجمن هنرهای نمایشی استان قزوین با اشاره به افزایش ده درصدی شرکت کنندگان نسبت به دوره های قبل افزود: در این بخش تنها از سه نمایشنامه ” مورچه ای به نام موری” به نویسندگی سید عماد نصرآبادی از استان خراسان، نمایشنامه “مرد مهربان” به نویسندگی حسن دولت آبادی از استان تهران و نمایشنامه “پرنده های آسمون گنبد طلایی” به نویسندگی حمیده وحیدی از استان قزوین تقدیر شد .
ایزدفر با اشاره به بخش نمایشنامه صحنه ای افزود:  هیات داوران در این بخش برای رتبه اول انتخابی نداشته اند و رتبه دوم به طور مشترک به نمایشنامه “قرارها جز قرار عاشقی بر باد” به نویسندگی مرجان موسی نژاد از استان گیلان و نمایشنامه “بخت پریشان” به نویسندگی وحید درویشی از استان گیلان اختصاص یافت .
وی یادآورشد: سه نمایشنامه” قدمگاه”به نویسندگی عقیل جماعتی از استان بوشهر جزیره خارک، نمایشنامه “ام رضا”به نویسندگی معصومه جمهوری از استان همدان و نمایشنامه “من خواب دیده ام باز” به نویسندگی حمیده وحیدی از استان قزوین به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.
همچنین در این جشنواره مهدی احمدی مدیر کل ارشاد استان قزوین پیام وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی  به این جشنواره را قرائت کرد.
انتهای پیام/۷۲۳۱/پ۲/و

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار