بزرگداشت سردار شهید همدانی در نبل و الزهراء حلب+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75680
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴
شاخص : مردم شهرهای شیعه نشین و محاصره شده "نبل و الزهراء" واق در حاشیه شمالی استان حلب سوریه صبح امروز طی مراسمی یاد و خاطره سردار شهید سپاه اسلام "حاج حسین همدانی" را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه شاخص، مردم شهرهای شیعه نشین و محاصره شده “نبل و الزهراء” واق در حاشیه شمالی استان حلب سوریه صبح امروز طی مراسمی یاد و خاطره سردار شهید سپاه اسلام “حاج حسین همدانی” را گرامی داشتند.

بزرگداشت سردار شهید همدانی در نبل و الزهراء حلب+تصاویر
بنابر این گزارش، در این مراسم صدها تن از مردم شهرهای شیعه نشین نبل و الزهراء علی رغم خطرات ناشی از هدف قرار گرفتن از سوی گروههای تروریستی تکفیری، با حضور در مسجد جامع امام حسین (ع) شهر نبل، یاد و خاطره سردار شهید حاج حسین همدانی را گرامی داشتند.
بزرگداشت سردار شهید همدانی در نبل و الزهراء حلب+تصاویر
در این مراسم پس از ذکر زیارت عاشوراء، مداحان اهل بیت به ذکر مصائب اهل بیت و روضه امام حسین (ع) پرداختند. لازم به ذکر است که دو شهر شیعه نشین نبل و الزهراء در شمال استان حلب از روزهای ابتدایی بحران تروریستی تکفیری در سوریه از سوی تروریستهای تکفیری “ارتش آژاد، جبهه اسلامی و القاعده (جبهه النصره)” تحت محاصره و حملات موشکی روزانه می باشد. حملات چندین باره تروریستها برای سیطره بر این دو شهر با مقاومت جانانه رزمندگان شیعه با شکست مواجه گردیده است. تروریستها از ورود آب و غذا و دارو به داخل این دو شهر جلوگیری و امداد رسانی به آنها از طریق بالگرد و بصورت محدود صورت می پذیرد.
بزرگداشت سردار شهید همدانی در نبل و الزهراء حلب+تصاویر
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:مشرق

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار