ایران جانبی

» بسیج از توانمندی‌های غیرقابل انکاری برای آبادانی ایران برخوردار است
کد خبر: 193858
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲:۴۸
بیانیه سازمان بسیج رسانه استان قزوین؛
شاخص : در بیانیه سازمان بسیج رسانه استان قزوین آمده است: بسیج پس از دوران دفاع مقدس، وارد میدان‌های سازندگی كشور در عرصه‌های مختلف شد و به خوبی نشان داد، از توانمندی‌های غیرقابل انكاری برای آبادانی ایران برخوردار است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سازمان بسیج رسانه استان قزوین در حمایت از انتشار نامه مقام معظم رهبری درباره اقدامات جهادگران بسیجی در قالب بسیج سازندگی بیانیه ای صادر کرد.

حضرت امام صادق(ع): کونوا دُعاهً لِلنّاسِ بِالخَیرِ بِغَیرِ ألسِنَتِکُم ؛ لِیَرَوا مِنکُمُ الاِجتِهادَ وَ الصِّدقَ وَ الوَرَعَ. مردم را بدون زبان (بلکه با عمل خویش) به سوی خوبی فراخوانید تا از شما سخت کوشی در راه دین و صداقت و خداترسی را ببینند.

در این بیانیه آمده است: بسیج در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی نقش موثر و حیات بخشی در پویایی هر چه بیشتر نظام و مجموعه حاکمیت کشور داشته است و بی شک از ظرفیت‌های بی شماری برای کمک به مردم و دولت برخوردار است.

در همین راستا بسیج پس از دوران دفاع مقدس، وارد میدان‌های سازندگی کشور در عرصه‌های مختلف شد و به خوبی نشان داد، از توانمندی‌های غیرقابل انکاری برای آبادانی ایران برخوردار است.

این بیانیه ادامه می‌دهد: بررسی بیانات رهبری معظم انقلاب در طول چهل سال گذشته نشان می‌دهد که آسایش مردم خصوصا توده مردم ، رفع مشکلات معیشتی و رفاهی آنان در فقر زدایی، برقراری عدالت اجتماعی و رفع تبعیض‌ها از دغدغه‌های اصلی و همیشگی رهبری معظم انقلاب بوده و هست ؛ لذا با تدبیری هوشمندانه و حکیمانه در سال آغازین دهه پنجم انقلاب و پس از فراز و فرودهای بسیار انقلاب اسلامی ایران همچنان به صورت مکرر بر فعالیت‌های جهادی تاکید و از آن به عنوان بهترین مجرا و کانال برای محرومیت زدایی از مناطق محروم و دور از دسترس دولت یاد می‌کنند.

سازمان بسیج رسانه استان قزوین با لبیک به فرمایشات رهبر عزیز و حکیم انقلاب اسلامی و در راستای همگانی کردن شعار «خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت»، «تبدیل حرکت‌های جهادی به گفتمان عمومی» و همچنین «اطلاع رسانی هنرمندانه از کارها، پیشرفت‌ها، موقعیت‌ها و توانائی‌های روزافزون جوانان عزیز گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی» آماده است با استفاده از همه ظرفیت خود، در کنار سایر رده‌های رسانه ایِ مسئول و با همت و تلاش جهادگران بسیجی عرصه خبر و رسانه، عملکرد و اخبار خوب و امیدبخشِ گروه‌های جهادی استان در سراسر کشور و دورافتاده ترین نقاط این سرزمین مقدس را به سمع و نظر مردم مقاوم، ولایتمدار و بزرگوار ایران اسلامی برساند.

سازمان بسیج رسانه استان قزوین
۲۴ مرداد ۹۸

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار