بسیج سازندگی علاوه بر بخش تولید باید در صادرات هم فعال شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120287
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۶:۲۲
رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان
شاخص : رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان ضمن بیان اینکه بسیج سازندگی وارد بحث تولید شده است، افزود: بسیج بازرگانی،صادرات وسرمایه گزاری هم باید شکل گیرد.

به گزار ش خبرنگار اجتماعی شاخص، علیرضا کشاورز قاسمی رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان قزوین صبح امروز در مجمع بسیج مهندسین صنعتی استان که در سالن همایش سپاه ناحیه امام حسن(ع) برگزار شد، اظهار کرد: باید از نیروهای مومن، متعهد و توانمند بسییجی در بحث مهندسی استفاده کرد.

وی افزود: در زمان جنگ تحمیلی بسیجیان سابقه‌ای در زمینه ساخت بسیاری از دستگا ه‌ها و ماشین آلات نداشتند ولی با عزم و اراده هرآنچه که لازم بود را در داخل کشور تولید می‌کردند.

رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان با بیان اینکه با تدبیر و کار تیمی و توکل به خدا می‌توان هر کاری را به نتیجه رساند، بیان کرد: اگر با اراده در مسیر تولید پیش برویم امدادهای الهی هم شامل حال ما خواهد شد.

وی ادامه داد: ما باید در کشور هایی همچون چین که در عرصه اقتصاد موفق بوده اند توجه و مانند آن ها با استراتژی و آینده بینی حرکت کنیم.

کشاورز قاسمی افزود: باید یک نگاه رو به جلو داشته باشیم و برای مازاد تولید و اینکه چگونه آن را به کشورهای دیگر صادر کنیم برنامه ریزی کرد.

این مسوول عنوان کرد: با توجه به اینکه بسیج سازندگی وارد تلاش در زمینه تولید شده است بسیج بازرگانی، صادرات و سرمایه گذاری هم باید شکل بگیرد.

وی در پایان بیان کرد: اتاق بازرگانی می تواند برای بهره برداری از پتانسیل های موجود در زمینه راه اندازی صادرات و بازرگانی با بسیج همکاری‌هایی را شکل دهد.

انتهای پیام/۱۰۰۷

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار