بسیج سازندگی پروژه‌های عمرانی را با کمترین هزینه در کوتاهترین زمان انجام می‌دهد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82585
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی قزوین:
شاخص : مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گفت: با توجه به کمبود منابع اعتباری، بسیج سازندگی پروژه‌های عمرانی را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان با استفاده از مصالح داخلی با کیفیت انجام می دهد.

محمد علیزاده مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین صبح امروز در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شاخص ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج گفت: بسیج سازندگی نقش یاری‌دهنده و تعیین کننده ای در حوزه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارد و خدمات ارزشمندی در رفع مشکلات کشور انجام داده است.

وی در ادامه اظهار کرد: بسیج سازندگی در زمینه اقتصاد مقاومتی در روستاها وارد شده و از تولیدات روستایی حمایت و پشتیبانی می کند.

علیزاده با اشاره به اقدامات ارزشمند بسیج سازندگی در عرصه اقتصاد مقاومتی گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی قزوین و بسیج سازندگی تعامل خوبی با یکدیگر دارند و بسیاری از پروژه‌های آبرسانی در مناطق محروم توسط بسیج سازندگی به خوبی اجرایی شده است.

این مسئول با بیان اینکه نظارت و کنترل برای ارائه خدمات با کیفیت در کلیه پروژه‌ها وجود دارد عنوان کرد: از آنجا که پروژه های مناطق محروم و صعب العبور به دست بسیج سازندگی انجام می گیرد، رضایت کامل را از عملکرد این نهاد مقدس داریم.

علیزاده با اشاره به شاخص‌ترین پروژه های اجرا شده توسط بسیج سازندگی قزوین ، گفت: پروژه ۵ کیلومتری زاجکان در بخش طارم که از مناطق دور دست است، ۲ کیلومتر خط انتقال به یله گنبد و پروژه های عمرانی در نارنده و امیر آباد نمونه هایی از خدمات ارزشمند بسیج سازندگی استان است.

وی با ابراز اینکه اقتصاد مقاومتی باید با تکیه بر توانمندی‌های داخلی تحقق یابد، تصریح کرد: بسیج سازندگی پروژه‌های عمرانی را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان با استفاده از مصالح داخلی با کیفیت انجام می دهد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی با توجه به کاهش آب‌های زیر زمینی و لزوم صرفه‌جویی در آب مصرفی توصیه کرد: مردم عزیز قزوین در صورت مشاهده انشعابات غیر مجاز مراتب را به اطلاع بازرسان شرکت آب و فاضلاب روستایی برسانند چرا که انشعابات غیر قانونی باعث آلودگی آب ، نارضایتی مردم و زیر سوال رفتن خدمات سازمان می‌شود.
علیزاده در پایان با اشاره به کمبود اعتبارات واگذاری خاطر نشان شد: متاسفانه کمبود منابع اعتباری سبب شده تا شرکت آب و فاضلاب روستایی در اجرای پروژه های عمرانی دچار چالش و مشکل شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار