بسیج کلید واقعی بازگشایی مشکلات کشور است/ مسوولان باید شرمسار بیکاری و معیشت مردم باشند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 119973
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۳۳
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین:
شاخص : فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) با اشاره به اینکه مسوولین جمهوری اسلامی اگر می خواهند شرمسار باشند باید در مقابل قشر بیکار،شهدا و خانواده آنها شرمسار باشند گفت:بسیج کلید واقعی بازگشایی مشکلات کشور است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین صبح امروز در اجتماع بزرگ مدافعان حرم که با حضور بسیجیان اقشار مختلف استان، مسئولین و مردم در مسجدالنبی شهر قزوین برگزار شد، اظهار کرد: ویژگی بسیج در این است که متعلق به جغرافیا و قشر خاصی نیست بلکه تمام ایران اسلامی را در بر می‌گیرد.

وی افزود: پیامی که حضرت امام در آخرین سال عمر مبارکش خطاب به بسیج صادر نمود چراغ راه کسانی است که می‌خواهند حافظ و ادامه دهنده انقلاب اسلامی باشند و اگر در این راه حرکت کنیم قطعا انقلاب اسلامی به اهدافش خواهد رسید.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان در ادامه ضمن قرائت آخرین پیام امام راحل در سالروز بزرگداشت بسیج مستضعفان گفت: وقتی شخصیت عظیم رهبر کبیر انقلاب اسلامی به بسیجی بودن خود افتخار می‌کند چرا امروز عده‌ای خود را از این عرصه کنار می‌کشند؟

سردار شاهرخی ابراز کرد: پیام امام (ره) این است که در جمهوری اسلامی ایران هر کسی با هر منسبی باید با افتخار اعلام کند که من یک بسیجی هستم و نباید شرمنده و تردید داشته باشد.

وی با بیان اینکه رهبر کبیر انقلاب در گذشته تمام مسائل پیش روی ما را پیش بینی و در مقابل ما گذاشتند، اضافه کرد: ملاک و میزان صداقت و پایبندی به اصول جمهوری اسلامی ایران بسیجی بودن است و این بسیجی بودن را باید اعلام کرد.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم پیام امام خمینی (ره) فراموش و تحریف شود، عنوان کرد: نمی‌توان گفت که پیرو خط امام (ره) و پیرو رهبر معظم انقلاب هستیم اما نسبت به پیام و هدایت‌های آن‌ها بی‌توجه باشیم!

نباید اجازه دهیم پیام امام خمینی (ره) فراموش و تحریف شود

سردار شاهرخی تصریح کرد: نباید اجازه داد که عده‌ای تحت عنوان طرفداری از خط امام (ره) اصول و آرمان‌های امام راحل را تحریف کنند.

وی با اشاره به دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران، اذعان داشت: چه در جنگ و چه در صلح باشیم، بزرگترین ساده اندیشی است که تصور کنیم جهانخواران بخصوص آمریکا از ملت ما و اسلام عزیز دست برداشته‌اند لذا نباید هیچگاه فریب دشمنان را بخوریم.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان خاطرنشان کرد: آمریکا نمی‌خواهد اجازه دهد که انقلاب اسلامی به اهداف والای خود برسد بنابراین نباید فریب خورده و تحت تاثیر رفتار، ادبیات و مراودات دروغین آن قرار بگیریم.

سردار شاهرخی افزود: تنها وطیفه بسیجی به دست گرفتن تفنگ و جنگیدن نیست بلکه باید توجه داشت که دشمن در لباس‌ها و چهره های مختلف در صدد نفوذ به فرهنگ انقلابی و بسیجی نظام است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رسالت بسیجیان، ادامه داد: هرگاه یک بسیجی از بصیرت، راه شناسی و جریان شناسی دقیقی برخوردار شود آنگاه است که می‌توان گفت می‌تواند دشمن را به خوبی تشخیص دهد.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان بیان کرد: باید توجه کنیم آیا افرادی که در نظام تصمیم گیری و تصمیم سازی ما قرار گرفته‌اند همگرایی فکری و رفتاری با مقام معظم رهبری در ابعاد مختلف داخلی و خارجی کشور از جمله سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی داشته باشند.

اصل مسلم و شاخص و بارز انقلاب اسلامی ولایت فقیه است

سردار شاهرخی با بیان اینکه اصل مسلم و شاخص و بارز انقلاب اسلامی ولایت فقیه است، گفت: هر کسی که در نظام حاکمیتی کشور مسئولیتی را پذیرفته قسم خورده است و نباید افرادی در نظام تصمیم گیری ما قرار بگیرند که در این شاحصه اصلی تحریف و زاویه ایجاد کنند.

وی یادآور شد: وقتی مقام معظم رهبری نسبت به مشکلات و معیشت جوانان اظهار شرمساری می‌کنند مسئولین باید عمق این شرمساری را درک و کشور را طوری اداره کنند که نظام را ناکار آمد نشان ندهند.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان تاکید کرد: اگر به تمام برنامه‌های تعیین شده برای نظام عمل شود هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد؛ مسئولین توجه کنند که مسئله اصلی امروز اداره کشور و رسیدگی به مشکلات جوانان است.

بسیج کلید گشایش بسیاری از مشکلات کشور است

سردار شاهرخی با تاکید بر حفظ استقلال و روحیه استکبار ستیزی در جامعه مطرح کرد: نباید جامعه را دو قطبی کرد چراکه موجب فراموشی موارد اصلی و درگیری با مسائل فرعی خواهد شد.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان ابراز کرد: امروز تشکل‎های بسیج دانشجویی و روحانیت تاثیرگذارترین تشکل برجامعه برای حفظ و دفاع از انقلاب‌اند اما چرا عده‌ای فعالیت بسیج دانشجویی را بر نمی‌تابند و برای آن‌ها فرصت دفاع از انقلاب خود را فراهم نمی‌کنند؟!

وی با بیان اینکه بسیج موازی کاری نمی‌کند بلکه کمک می‌کند، افزود: از همین جایگاه به مسئولینی که دغدغه حل مشکلات مردم را دارند می‌گویم ا بسیج کمک بگیرید زیرا کلید واقعی حل مشکلات و باز شدن قفل‌هایی که شما تصور می‌کنید باز شدنی نیست در دست بسیجیان است.

سردار شاهرخی در پایان تاکید کرد: هر جریانی و نگاهی که در صدد تضعیف بسیج باشد یعنی مخالف استقلال این ملت است لذا باید با تکیه بر توانمدی‌های داخلی و فراهم کردن بستر مناسب فرصت حضور نیروهای بسیجی در هر عرصه‌ای را بدهیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار