تفکر بسیجی راه حل مشکلات کشور است
کد خبر: 120003
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۰۶
نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین با تاکید بر اینکه بسیج متعلق به جناح و حزب خاصی نیست، کفت: تفکر بسیجی راه حل مشکلات کشور است؛ هرکجا این تفکر حاکم شود به طور یقین دشمن شکست خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام علی معبودی در سخنرانی پیش از خطبه های امروز نماز جمعه قزوین به مناسبت هفته بسیج ابراز کرد: بسیج نهادی است که نه تنها ملت ایران را در مسیر عزت و شکوفایی پیش می‌برد بلکه پیام آزادگی را به جهانیان صادر می‌کند.

وی اضافه کرد: ماموریت و رفتار بسیجی همچون نسخه شفابخشی است که راهگشای کشورهای بحرانی همچون لبنان،بحرین و غزه شده است.

وی ادامه داد: بسیج یک تشکل فرامکانی و فرازمانی است و اختصاص به ایران ندارد؛ بسیج متعلق به جناح و حزب خاصی نیست بلکه طرفدار جبهه حق است و از کسانی که در این جبهه باشند طرفداری خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) به تشریح نقش بسیج در طول چهار دهه اخیر پرداخت و افزود: آرمان های بسیج را امام راحل(ره) بر اساس قرآن و عترت ترسیم کردند لذا هرکجا این تفکر حاکم شد به طور یقین دشمن شکست خواهد خورد.

حجت الاسلام معبودی گفت: بسیج با توجه به تقوایی که دارد، بن بست شکن است و در مسیر پیشرفت و دفاع از انقلاب و اسلام مانعی برای آن وجود ندارد؛ براساس آیات مبین قرآن، همواره برای اهل تقوا هیچ بن بستی وجود نخواهد داشت.

وی ادامه داد: در دوران جنگ و پس از جنگ در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی و حتی سازندگی وقتی خیلی از افراد نتوانستند کاری از پیش ببرند تفکر بسیجی توانست باعث راهگشایی و شکوفایی شود.

حجت الاسلام معبودی بصیرت و بصیرت افزایی را یکی از ویژگی های بارز بسیجیان دانست و گفت: در فتنه ۸۸ برخی توقف کردند و نتوانستند راه درست را انتخاب نمایند ولی بسیج با نگاه امیدوارانه به آینده و توکل بر خدا توانست بصیرت افزایی را در جامعه رواج دهد.

وی تصریح کرد: بسیج معتقد است خداباوری در کنار خودباوری میتواند باعث عبور از گردنه های مختلف و پرپیچ خم این روزگار باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین تاکید کرد: بسیجیان همواره دشمن شناس هستند و می‌دانند که امروز جنگ نظامی مطرح نیست؛جنگ امروز دشمن با ما جنگ اقتصادی، اطلاعاتی، اعتقادی و نرم خواهد بود؛ ورود این نیروهای مخلص و خدایی در هر زمینه ای توانسته است که افتخاری بزرگ نصیب این نظام و انقلاب کند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: یکی دیگر از واقعیت های این تشکل تربیت نیروی فداکار  و مخلص است، نیرویی که خودش را فدای مردم و ملت خواهد کرد؛ تفکر بسیجی یک تفکر حسینی است که راه جهانی شدن را در پیش گرفته است.

انتهای پیام/۱۰۰۵

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار