بلاتکلیفی وضعیت استخدامی بیش از ۲۵۰ نفر از کارمندان شورای حل اختلاف قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171835
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۲:۰۹
رییس شورای حل اختلاف استان قزوین عنوان کرد
شاخص : رییس شورای حل اختلاف قزوین گفت: در مجموع ۹۵۶ نفر به عنوان دبیر و نیروهای ستادی شورا  فعالیت دارند که از این تعداد ۲۶۲ نفر بدون هیچ گونه وضعیت استخدامی و با حق الزحمه بسیار پایین به خدمت می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ساختمان جدید شورای حل اختلاف قزوین پیش از ظهر امروز با حضور رییس کل دادگستری استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار افتتاح شد.

حجت الاسلام علی زمانی رییس شورای حل اختلاف قزوین در حاشیه مراسم اظهار کرد: ساختمان جدید شورا با بنای ۳۰۰ متر در سه طبقه اعم از نماز خانه، اداری با مساعدت استاندار تکمیل شده است.

وی با اشاره به گستردگی و افزایش پرونده‌های ورودی به شورای حل اختلاف افزود: با توجه به اینکه اطاله دعاوی زیر ۲۰ میلیون تومان است بیش از ۵۴ درصد از پرونده‌ها در اختیار شورا قرار می گیرد.

این مسوول خاطرنشان کرد: بنابراین با توجه به حجم ورودی پرونده‌ها لازم است ساختمان جنب شورا  نیز با کمک مسوولین به شورا وگذار شود.

زمانی اضافه کرد: همچنین نیازمند هستیم شعبی از همکاران قضایی نیز به جهت گسترگی امور به شورا دعوت شوند.

رییس شورای حل اختلاف قزوین تشریح کرد: در مجموع ۹۵۶ نفر به عنوان دبیر و نیروهای ستادی شورا  فعالیت دارند که از این تعداد ۲۶۲ نفر بدون هیچ گونه وضعیت استخدامی و با حق الزحمه بسیار پایین به خدمت می‌پردازند.

وی خاطرنشان کرد: نیاز است نگاه ویژه‌ای به وضعیت استخدامی این کارکنان شود.

زمانی در انتها ضمن تبریک عید ولایت اظهار کرد: بهتر است همواره حضرت علی(ع) را در امورات دنیوی، زندگی و کاری خود الگو قرار دهیم و سعی کنیم در کارهایمان وقت شناس باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار