بنیان ازدواج ۵۲ فقره جهیزیه به نوعروسان قزوینی اهدا می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57675
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱

مسئول موسسه خیریه بنیان ازدواج قزوین گفت: این موسسه ۵۲ فقره جهیزیه به مناسبت عید مبعث به نوعروسان اهدا خواهد کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، تقی میرزایی با بیان اینکه موسسه خیریه بنیان ازدواج از ابتدای سال جاری ۶۴ فقره جهیزیه به نوعرسان اهدا کرده است، اظهار کرد: این موسسه ۵۲ فقره جهیزیه به مناسبت عید مبعث به نوعروسان اهدا خواهد کرد.

مسئول موسسه خیریه بنیان ازدواج قزوین عنوان کرد: فرش، ماشین لباسشویی، لوازم برقی آشپزخانه، سرویس چینی از جمله اقلام اهدایی به نوعروسان است.

این مسئول خاطرنشان کرد: فعالیت‌های این موسسه در راستای کمک به زوج های جوان برای تأمین جهیزیه و همچنین برگزاری کلاس ها مهارت‌های زندگی است.

میرزایی با بیان اینکه در سال گذشته هم به کمک خیرین ۳۹۲ قلم جهیزیه با مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به نوعروسان اهدا شده است، افزود: این موسسه علاوه بر جهیزیه مبلغ ۸۰۰ تا یک میلیون تومان وام نیز به خانواده نوعروسان پرداخت می کند که سال گذشته ۲۰۰ وام به خانواده های نیازمند پرداخت شده است.

وی با اشاره به آمادگی این موسسه برای دریافت کمک های مردمی گفت: خیران و افراد نیکوکار استان قزوین می‌توانند مؤسسه بنیان ازدواج استان قزوین را در تأمین کمک جهیزیه نیازمندان این استان کمک بسزایی کنند و این موسسه آماده دریافت کمک های مردمی به شماره حساب ۱۱۱۱۱۳۱ بانک سپه مرکزی به نام موسسه بنیان ازدواج است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار