بهانه‌جویی ایران‌خودرو برای شانه خالی کردن از اجرای تعهدات/ کارت‌های گارانتی شرکت‌های خودروساز بی‌اعتبار است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146903
تاریخ انتشار: ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۲۳
یک شهروند قزوینی عنوان کرد
شاخص : شهروند قزوینی گفت: خودرو سمند ef7 دارای گارانتی و کارت طلایی سه ستاره است اما متاسفانه شرکت ایران خودرو بدون هیچ توجیه فنی از پذیرش و تعمیر آن خودداری می‌کند.

یک شهروند قزوینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ با اعلام نارضایتی از وضعیت گارانتی و کارت طلایی سه ستاره شرکت ایران خودرو اظهار کرد: متوجه شدم کارتل خودرو سمند ef7 در کیلومتر بالای۱۹هزار خراب شده و باید تعویض گردد.

وی افزود: این خودرو دارای گارانتی و کارت طلایی سه ستاره است اما متاسفانه شرکت ایران خوردرو بدون هیچ توجیه فنی، از پذیرش و تعمیر آن امتناع کرده و کل هزینه را از مشتری دریافت نموده است.

این شهروند قزوینی عنوان کرد: با پیگیری‌هایی که صورت گرفته تنها چیزی که در جواب گفته می‌شود این است که “ایراد کیفی نیست”.

وی ابراز کرد: معلوم نیست این جمله چه معنایی دارد زیرا ایراد یا باید کیفی باشد که مشمول گارانتی می‌شود یا دچار حادثه که باز هم شامل تعهدات کارت طلایی می‌گردد.

این شهروند قزوینی خاطرنشان کرد: این ماشین دچار هیچ حادثه‌ای نشده اما ظاهرا شرکت ایران خودرو که نتوانسته مشکل کارتل خوردوهای فروخته شده‌اش را حل کند کلا صورت مسئله را پاک کرده است.

وی ادامه داد: شرکت ایران خودرو از زیر بار خسارت و پاسخگویی شانه خالی کرده و عدم کیفیت قطعات را به گردن مشتریان انداخته است.

مستندات اظهارات فوق را در اسناد زیر مشاهده می‌کنید؛

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار