بهبود شرایط اقتصادی به تنهایی از منابع دولتی میسر نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97234
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين در همایش فرمانداران و بخشداران گفت: در شرایط پسابرجام مردم منتظر بهبود شرایط اقتصادی‌‌اند که این مهم به تنهایی از منابع دولتی میسر نيست.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، فریدون همتی در همایش فرمانداران و بخشداران اظهار کرد: باید شرایط رفاهی و امنیتی برای گردشگران فراهم شود تا ضمن تامین رضایت، در زمینه جذب گردشگر موفقیت حاصل شود.

استاندار قزوین با تاکید بر آمادگی کامل در برابر هرگونه حادثه‌ای در ایام تعطیلات نوروز تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان را فراهم کنند.

همتی اولویت نخست فرمانداران در سال آینده را توجه به مسائل اقتصادی دانست و گفت: در شرایط پسابرجام مردم منتظر بهبود شرایط اقتصادی‌‌اند که این مهم به تنهایی از منابع دولتی میسر نمی‌شود و نیازمند اهتمام مدیران و مشارکت بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین مراجعه مردم به شهرداران است و باید با یک نگاه اعتقادی و ارزشی کارهای مردم دنبال شود افزود: شهرداری قزوین باید با نوآوری و خلاقیت به گونه ای برنامه ریزی و هماهنگی کند که تا پایان سال ۹۵ شاهد تحول، سرعت و درخشش در اجرای طرح های شهری باشیم.

ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار هم از دستگاه‌های امنیتی، فرمانداران و بخشداران خواست در ایام تعطیلات نوروز فعال‌تر باشند و نسبت به بازدید از مراکز درمانی و رفاهی اهتمام ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “بهبود شرایط اقتصادی به تنهایی از منابع دولتی میسر نیست”

  1. دیان گفت:

    جناب استاندار چی شد!؟ قراربود ، طبق قول و ادعای آقای رئیس جمهور ، اولا ما که از بحران چند بار گذشتیم و هزاران ال سی باز شد و بقیه مشکلات باقیمانده را هم کد خدا حل خواهد کرد . اگر قرار بود دست به دامن بخش خصوصی و شهرداری ها بشوین که از همان اول بجای مذاکره با شیطان و ایادی آنها و حراج حیثیت ایران و ایرانی، دست آوردهای دانشمندان هسته ای و پیشرفتهای حاصل شده از زحمات دولت قبل ، با همین بخش خصوصی مذاکره میکردیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار