بهره‌برداری از سه طرح حوزه پزشکی در قزوین/ نصب ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی مدرن در بیمارستان رازی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70165
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۰
رئيس بيمارستان رازي قزوين خبر داد
شاخص : رئيس بيمارستان رازي قزوين از بهره‌برداري سه طرح در حوزه پرشكي خبر داد و گفت: 20 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی مدرن در اين بيمارستان نصب شد.

دکتر سعید مخلوقی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، از بهره‌برداری سه طرح در حوزه پرشکی بیمارستان رازی خبر داد و اظهار کرد: ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی مدرن در بیمارستان رازی قزوین نصب شد.

رئیس بیمارستان رازی قزوین بیان کرد: در مجموعه پشتیبانی بیمارستان نصب و راه اندازی ۲ دستگاه اکسیژن ساز مرکزی و دستگاه رادیولوژی دیجیتال صورت گرفته است.

این مسئول ادامه داد: این ۲ دستگاه اکسیژن ساز با ظرفیت حدود ۷۰۰ لیتر اکسیژن در دقیقه که دارای بالاترین کیفیت است به امکانات این بیمارستان اضافه شد.

مخلوقی اعلام کرد: اتاق همودیالیز هم با اهدای دستگاه دیالیز توسط خانم اسدی خیر سلامت به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به بهسازی بخش های مختلف بیمارستان رازی شامل تعویض و افزایش صندلی‌های انتظار بیماران و نوسازی سنگ فرش معابر ورودی بیمارستان، گفت: همچنین اتاق عمل اورژانس نیز در ماه جاری راه اندازی خواهد شد.

رئیس بیمارستان رازی قزوین ارائه خدمات تشخیصی، درمانی، سرپایی و بستری با کیفیت با حفظ و ارتقاء سطح سلامت مراجعین را از اهداف مهم بیمارستان رازی دانست و خاطرنشان کرد: خرید تمام پروتزهای بیمارستانی مورد نیاز بیماران از دیگر خدمات انجام شده در سال جاری است.

بیمارستان رازی قزوین دارای ۲۲۰ تخت و ۲۰ سال سابقه فعالیت است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار