Iranjb.ir

بهره‌برداری از سه طرح حوزه پزشکی در قزوین/ نصب ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی مدرن در بیمارستان رازی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70165
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۰
رئيس بيمارستان رازي قزوين خبر داد
شاخص : رئيس بيمارستان رازي قزوين از بهره‌برداري سه طرح در حوزه پرشكي خبر داد و گفت: 20 میلیارد ریال تجهیزات پزشکی مدرن در اين بيمارستان نصب شد.
A (6)

دکتر سعید مخلوقی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، از بهره‌برداری سه طرح در حوزه پرشکی بیمارستان رازی خبر داد و اظهار کرد: ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی مدرن در بیمارستان رازی قزوین نصب شد.

رئیس بیمارستان رازی قزوین بیان کرد: در مجموعه پشتیبانی بیمارستان نصب و راه اندازی ۲ دستگاه اکسیژن ساز مرکزی و دستگاه رادیولوژی دیجیتال صورت گرفته است.

این مسئول ادامه داد: این ۲ دستگاه اکسیژن ساز با ظرفیت حدود ۷۰۰ لیتر اکسیژن در دقیقه که دارای بالاترین کیفیت است به امکانات این بیمارستان اضافه شد.

مخلوقی اعلام کرد: اتاق همودیالیز هم با اهدای دستگاه دیالیز توسط خانم اسدی خیر سلامت به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به بهسازی بخش های مختلف بیمارستان رازی شامل تعویض و افزایش صندلی‌های انتظار بیماران و نوسازی سنگ فرش معابر ورودی بیمارستان، گفت: همچنین اتاق عمل اورژانس نیز در ماه جاری راه اندازی خواهد شد.

رئیس بیمارستان رازی قزوین ارائه خدمات تشخیصی، درمانی، سرپایی و بستری با کیفیت با حفظ و ارتقاء سطح سلامت مراجعین را از اهداف مهم بیمارستان رازی دانست و خاطرنشان کرد: خرید تمام پروتزهای بیمارستانی مورد نیاز بیماران از دیگر خدمات انجام شده در سال جاری است.

بیمارستان رازی قزوین دارای ۲۲۰ تخت و ۲۰ سال سابقه فعالیت است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار