بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی با ۱۲۷ میلیارد ریال اعتبار در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68868
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۰۱
همزمان با ششمين روز از هفته دولت صورت گرفت
شاخص : همزمان با ششمين روز از هفته دولت چندين طرح عمراني، آموزشي و خدماتي در شهرستان قزوين با اعتباري بالغ بر 127 ميليارد ريال به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، همزمان با ششمین روز از هفته دولت چندین طرح عمرانی، آموزشی و خدماتی در شهرستان قزوین به بهره‌برداری رسید برای افتتاح این طرح‌ها ۱۲۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

ایستگاه آتش نشانی اقبالیه با پنج میلیارد ریال اعتبار و ۹ فرصت شغلی و ساختمان آتش نشانی شهر محمودآباد نمونه با سرمیه گذاری هشت میلیارد ریال و ایجاد ۱۰ فرصت شغلی از طرح‌هایی بود که بهره‌برداری رسید.

در ادامه کلنگ احداث بنای یادبود شهدای گمنام محمودآباد نمونه با پیش بینی اعتبار ۲ میلیارد ریال به زمین زده شد.

همچنین دبیرستان ۱۷ کلاسه زنده‌یاد مجابی شهرک مینودر با ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار و مدرسه ۶ کلاسه ایزدپناهی در ۶۳۳ مترمربع با اعتبار مشارکتی پنج میلیارد ریال در محمودآباد آماده حضور دانش‌آموزان در اول مهر شد.

چهار خطه کردن راه روستای کورانه به رزجرد در شمال شهر قزوین به طول ۷ کیلومتر و اعتبار ۷۰ میلیارد ریال، از دیگر طرح های مهم شهرستان قزوین بود که امروز به بهره برداری رسید.

همچنین یک تالار پذیرایی با پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی در پنج هزار مترمربع وسعت افتتاح شد، برای ساخت و تکمیل این تالار با اشتغال‌زایی ۵۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم ۳۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی هزینه شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار