بهره‌برداری از ۲ طرح فرهنگی و عمرانی در ناحیه شهری دانش - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 71519
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۸
با حضور مسئولان استاني صورت گرفت
شاخص : 2 طرح فرهنگي و عمراني شهرداري قزوين در ناحيه شهري دانش با حضور مسئولان استاني به بهره برداري رسيد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، ۲ طرح فرهنگی و عمرانی شهرداری قزوین در ناحیه شهری دانش با حضور مسئولان استانی به بهره برداری رسید. خانه فرهنگ شامل یک کارگاه و چهار کلاس آموزشی با ظرفیت ۸۰ نفر و بوستان فرهنگ در سه هزار مترمربع ۲ طرحی بود که برای اجرای آن ۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در مراسم افتتاح این طرح ها، اظهار کرد: اجرای برنامه های توسعه ای در نواحی منفصل شهری علاوه بر اینکه به ارتقاء سطح زندگی شهروندان کمک می کند نقش مهمی در کاهش مهاجرت به مرکز شهر دارد.

این مسئول ادامه داد: ایجاد محیط شاداب و با طراوت در قالب بوستان شهری و نیز فضای فرهنگی می تواند موجب توسعه کمی و کیفی این مناطق شود.

حبیبی به توزیع ارائه خدمات به صورت یکسان به شهروندان تاکید کرد و گفت: باتوجه به کاهش درآمد شهرداری ها باید با برنامه ریزی و اولویت بندی به مجموعه شهرداری کمک کرد تا به شهروندان خدمات مطلوبی ارائه کند.

داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم یکی از مولفه های توسعه شهری را گسترش فضاهای فرهنگی و ورزش عنوان کرد و خواستار اجرای این برنامه ها در مناطق مختلف شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار