بهره‌برداری از ۴هزار واحد مسکن مهر در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70023
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
تا پايان شهريور ماه صورت مي‌گيرد
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: تا پایان شهریور ماه با حضور مسئولان ملی و استانی4 هزار واحد مسکن مهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، منوچهر حبیبی دیروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات ناحیه مسکونی مهرگان محمدیه که با حضور جمعی از مدیران کل استان و شهرستان البرز برگزار شد، اظهار کرد: تا پایان شهریور ماه با حضور مسئولان ملی و استانی۴ هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری خواهد رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین تکمیل زیرساخت های خدماتی مسکن مهر را از اولویت های عمرانی استان در سال ۹۴ یاد کرد و گفت: بیشترین حجم عملیات مربوط به این حوزه در ناحیه شهری مهرگان محمدیه با ۲۵ هزار واحد مسکن مهر احداث شده است.

این مسئول بیان کرد: تاکنون ۴۱ مورد خدمات روبنایی در شهرک مسکن مهرگان ارائه شده که ۲۳ مورد آن احداث و در اختیار ساکنین این شهرک قرار گرفته است.

حبیبی اعلام کرد: ۲ هزار واحد از این واحدهای مسکونی قابل افتتاح در شهرک مهرگان مستقر می باشد که شهرداری و دستگاههای باید ضمن آمادگی،زمینه و مقدمات لازم در این خصوص را فراهم کنند.

وی با تشریح نیازهای خدماتی ناحیه شهری مهرگان محمدیه، عنوان کرد: این منطقه مسکونی به ۶۰ مدرسه و ۹ مسجد نیازمند است که تاکنون کار ساخت ۱۸ مدرسه و ۴ مسجد انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین یادآور شد: با وجود همه مشکلات و محدودیت های مالی، در دولت تدبیر و امید شاهد اقدامات قابل توجهی در حوزه عمران و مسکن بوده ایم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار