بهره‌برداری از ۴۱ هزار و ۹۳۰ واحد مسکن مهر درقزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 123470
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
اخبار کوتاه استان:
شاخص : مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: برای استان تعداد ۴۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت پیش‌بینی شده بود که تاکنون ۴۱ هزارو ۹۳۰ واحد تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است.

به گزارش شاخص نیوز، علی محمد پور کریم مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین اظهار داشت: تا کنون بیش از ۴۰ میلیارد تومان جهت تکمیل و بهره برداری از خدمات روبنایی در سایتهای مسکن مهر استان هزینه شده است.

وی افزود: برای استان قزوین تعداد ۴۴هزار و۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت پیش‌بینی شده بود که تاکنون ۴۱ هزارو ۹۳۰ واحد تکمیل و به متقاضیان واگذار شده است.

پورکریم عنوان کرد: از این تعداد اعلام شده، ۲۱ هزار واحد در دولت یازدهم افتتاح شده و به بهره‌برداری رسیده است.

۱۶۳۳۸۹۴_۳۷۳

برگزاری ستاد آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در بوئین زهرا

مهدی مهرزاده رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا  اظهار داشت: با عنایت به اهمیت بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ستاد شهرستانی مبارزه با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با حضور رؤسای ادارات مرتبط درمحل سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد و گزارشی از وضعیت بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در منطقه ارائه  و نسبت به بیان راهکارهای پیشگیری از بیماری و نحوه همکاریهای بین بخشی و اهمیت ارائه گزارش از سوی  دارندگان طیور صنعتی و بومی نکاتی عنوان شد.

وی افزود: شهرستان بوئین زهرا به دلیل وجود جاده‌های مواصلاتی و مسیر ترانزیت غرب و شرق کشور ، همواره مکان عبور انواع دام و طیور و بوده و از این جهت در معرض خطر شیوع بیماریهای دام وطیور است و از طرفی وجود روستاهای فعال در زمینه دام و طیور دلیل دیگری بر اهمیت بررسی بیماری‌های مختلف و بخصوص بیماری آنفلوآنزای فوق حاد طیور بوده که در این زمینه نیاز به همراهی کلیه ارگان‌ها و واحدهای ستادی کوچک و بزرگ مانند دهیاری‌ها وجود دارد.

۵۷۳۲۳۲۲۰

ایثارگران برای دریافت وام مسکن به بانک‌ها معرفی می‌شوند

محمدرضا علی‌اکبربیک  معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: معرفی جامعه ایثارگران به بانک‌ها برای دریافت وام مسکن براساس قوانین و اولویت‌بندی انجام می‌شود.

‌وی عنوان کرد: اکنون هر ایثارگری که متقاضی وام مسکن است باید به صورت الکترونیکی درخواست خود را به بنیاد ارائه بدهد.

 

 

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار