بهره‌برداری از ۵۶ واحد صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58313
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۲۸
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان قزوین گفت: در سال گذشته 56 واحد صنعتي و توليدي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان به بهره برداري رسيده اند.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص،عبدالقهار ناصحی با اشاره به ظرفیت‌های نواحی صنعتی استان، اظهار کرد: استان قزوین ظرفیت‌های بسیاری در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی دارد که در راستای ایجاد بهره وری در این ظرفیت‌ها شهرک‌های صنعتی احداث شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های استان قزوین با بیان اینکه استان قزوین جزء استان‌های صنعتی کشور به شمار می آید، گفت: ضروری است بعضی از این نواحی که ناشناخته مانده شناسایی و متناسب با ظرفیت موجود در آن شرکت‌های صنعتی ایجاد شود.

این مسئول با اعلام اینکه در سال گذشته ۵۶ واحد صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند،تصریح کرد: این واحدهای تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی هزار و ۶۰۰ نفر در سال گذشته در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان موفق به اخذ پروانه بهره برداری شده اند.

ناصحی خاطرنشان کرد: ایجاد شهرک‌های صنعتی قزوین متناسب با ظرفیت مناطق انجام شده و سعی بر این است که با شناسایی و تشویق سرمایه‌گذاران بومی زمین‌های این شهرک واگذار و راه‌اندازی شود.

وی در انتها با اشاره به کالاهای تولید شده در شهرستان‌های تابعه قزوین عنوان کرد: در شهرستان‌های استان کالاهایی از قبیل سنگ‌های تزئینی و زیتون بدون ایجاد ارزش افزوده به استان‌های دیگر صادر ‌می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار