بهره‌برداری تبلیغاتی از برنامه‌های دهه فجر ممنوع است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88553
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۵
معاون سیاسی، امنیتی استاندار:
شاخص : معاون سياسي، امنيتي استاندار قزوين در جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر گفت: اگر كسي خلاف قانون عليه و يا به نفع كانديدايي در اين ايام تبليغات كند برخورد قانوني صورت مي گيرد.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، ایوب رحیمی در جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر استان با تأکید بر اینکه بهره‌برداری تبلیغاتی از برنامه‌های دهه فجر ممنوع است، گفت: مقدمات برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور در استان قزوین فراهم شده و مجریان و ناظران برگزاری این انتخابات وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار قزوین تصریح کرد: با توجه به تقارن برنامه‌های دهه مبارک فجر با ایام تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری باید توجه ویژه‌ای به این مهم شود.

رحیمی خاطرنشان کرد: مسئولان بهره برداری لازم از ایام دهه فجر در راستای اهداف انقلاب اسلامی داشته باشند و اگر کسی خلاف قانون علیه و یا به نفع کاندیدایی در این ایام تبلیغات کند برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی بر لزوم حضور پررنگ مسئولان در مناسبت های ملی و مذهبی تاکید کرد و افزود: این حضور در مردم اثرگذار است و امید و اعتماد آنها را افزایش می‌دهد بنابراین باید با همه توان در خدمت مردم، انقلاب و نظام باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار قزوین یادآور شد: این انقلاب که با رهبری امام راحل و نثار خون شهدای والامقام به پیروزی رسید همچنان پایدار و استوار به راه خود ادامه می دهد و امیدواریم انقلاب اسلامی ایران با پشت سرگذاشتن مشکلات مسیر بتواند به اهداف متعالی خود برسد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار