بهره‌مندی بیش از ۷۰ درصد روستاهای قزوین از نعمت گاز طبیعی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64332
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۴
معاون عمرانی استاندار خبر داد
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: میزان بهره‌مندی مردم استان قزوین از گاز طبیعی در روستاها بیش از ۷۰ درصد است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه ستاد سوخت استان قزوین، اظهار کرد: ۹۰ درصد شهرهای این استان به همراه ۷۰ درصد روستاهای آن از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین با اشاره به بهره مندی مردم استان از گاز طبیعی، تاکید کرد: میزان صرفه جویی در نفت سفید باید معادل این میزان از بهره مندی گاز طبیعی باشد.

این مسئول، شبکه حمل و نقل را یکی از اضلاع سوم توسعه عنوان کرد و افزود: اگر در بخش سوخت خللی باشد، حوزه اشتغال نیز آسیب جدی خواهد دید.

حبیبی با اشاره به اینکه اجرای طرح پیمایش یکی از طرح‌های مهم استان قزوین به شمار می‌رود، بیان کرد: با اجرای طرح پیمایش شاهد کاهش ۳۰ درصدی مصرف سوخت هستیم که این کار در بخش اقتصاد هم نقش آفرین است.

وی از مسئولان اجرا کننده طرح پیمایش خواست: قبل از اجرای این طرح تمامی دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی را مطلع کنند تا در صورت بروز برخی از مشکلات اقدامات لازم به سرعت انجام شود.

معاون عمرانی استاندار همچنین با اشاره به وضعیت جایگاه‌های گاز در استان قزوین، گفت: با ارائه خدمات مناسب در جایگاه‌های CNG زمینه خدمت رسانی در مسیر اتوبان‌ها برای مسافران فراهم شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار