بهره‌مندی 95 درصد روستاهای استان از اینترنت پر سرعت
کد خبر: 118774
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
تا پایان امسال صورت می‌گیرد؛
شاخص : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین گفت: 95 درصد روستاهای استان تا پایان امسال از اینترنت پرسرعت بهره مند خواهند شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی روز گذشته در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان قزوین اعلام کرد: ۹۵ درصد روستاهای استان تا پایان امسال از اینترنت پرسرعت بهره مند خواهند شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین تصریح کرد: استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در همه ابعاد زندگی مردم ضرورت دارد و باعث رونق فضای کسب و کار در جامعه می شود و در این راستا فرهنگ استفاده از ICT بین مدیران و مردم باید نهادینه شود.

این مسوول تاکید کرد: زیرساخت های ارتباطی تلفن ثابت و تلفن همراه در روستاهای شهرستان آوج در اولویت باشد و به جد مورد پیگیری قرار گیرد.

حبیبی اظهار کرد: دولت الکترونیک در راستای تسهیل و تسریع روند امور است و افزایش خدمات الکترونیکی دستگاه های اجرایی کار با ارزشی محسوب می شود.

وی با تاکید بر گسترش اجرای نظام الکترونیک در افزایش ارائه خدمات به جامعه افزود: باید خدمات الکترونیکی در دستگاه‌های اجرایی استان توسعه یابد و بیش از گذشته از ظرفیت های نظام الکترونیک استفاده شود.

یوسف رضایی نیک مدیر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین هم در این جلسه گفت: به زودی نرم افزاری با عنوان “کارتابل شهری” که قابلیت اجرا بر روی بستر سیستم عامل ویندوز و اندروید را دارد رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار