بهره‌گیری از فرهنگ ایثار شهدا در مقابل تهاجمات فرهنگی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74113
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۴:۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تاكيد كرد:
شاخص : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: دانش‌آموزان امروز از فرهنگ ايثار شهدا بهره گيرند تا در مقابل تهاجمات فرهنگي پيروز باشند.

غلامرضا حقایق‌پور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به اینکه استان قزوین سه هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده، اعلام کرد: از این آمار ۲۶۰ نفر دانش‌آموز هستند که درس ایثار و شهادت را به آحاد جامعه آموختند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه دلاورمردی‌ها و رشادت‌های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس نشات گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است، اضافه کرد: دانش‌آموزان امروز با بهره‌گیری از این فرهنگ می‌توانند در رویارویی با دشمن و تهاجمات فرهنگی پیروز باشند.

این مسئول با اشاره به اینکه شھدا و ایثارگران با روحیه ایثار و شھادت توانستند در جنگ به پیروزی برسند، عنوان کرد: امروز نیز دانش آموزان با این روحیه می توانند در عرصه تعلیم و تربیت موفق باشند.

غلامرضا حقایق‌پور با بیان این مطلب افزود: نظام امروز چشم امید به دانش‌آموزان دارد تا آینده ایران را با بهره‌ گیری از سیره شهدا و ادامه دادن راه آنان بهتر از گذشته بسازند.

وی در انتها یادآور شد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به ۴۲ هزار نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر، خدمات مختلف درمانی، آموزشی و رفاهی ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار