بهره برداری از ۲ تخت دیالیز در بیمارستان ولایت قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75499
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
مدیر مرکز آموزشي- درمانی ولایت خبر داد
شاخص : مدیر مرکز آموزشی- درمانی ولایت گفت: به منظور ارائه خدمات درمانی به بیماران کلیوی2 تخت دیالیز در بیمارستان ولایت قزوین به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمد هاشم کیایی دیروز در مراسم بهره برداری از تخت جدید بخش دیالیز مرکز آموزشی- درمانی ولایت قزوین اظهار کرد: با کمک نیکوکاران، دو تخت دارای دستگاه و حمایتی به بخش دیالیز این بیمارستان افزوده شده است.

مدیر مرکز آموزشی- درمانی ولایت با اعلام اینکه پیش از این بخش دیالیز این بیمارستان دارای دو تخت فعال بوده بیان کرد: این طرح به منظور ارائه خدمات درمانی بیشتر به بیماران کلیوی واحد دیالیز بیمارستان ولایت قزوین راه اندازی شد.

این مسئول تصریح کرد: برای توسعه بخش دیالیز بیش از ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

کیایی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بخش دیالیز بیمارستان ولایت قزوین با سه تخت دارای دستگاه و یک تخت حمایتی، در ۷۵ متر مربع زیر بنا و ۲۰۰ متر مربع فضای جانبی، پاسخگوی بیماران است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان ولایت ازجمله طرح های مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان قزوین است، یادآور شد: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۵۵ هزار مترمربع در شهرک مینودر آغاز شد و در بهمن ماه سال ۹۰ به بهره برداری رسید.

این مسئول در انتها عنوان کرد: این مرکز دارای ۱۱ درمانگاه تخصصی، بخش اورژانس و تحت نظر، هفت اتاق عمل، آندوسکوپی و کولونسکوپی و ۱۰ بخش بستری و بخش های تصویربرداری، آزمایشگاه و داروخانه است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار