بهره برداری از ۳۷ طرح آموزشی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66368
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان خبر داد
شاخص : مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین، از بهره‌برداري 37 طرح آموزشي در هفته دولت خبر داد.

علی‌عسگر جوانبخت صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنکار شاخص، با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید، ۳۷ واحد آموزشی در استان قزوین به بهره برداری می رسد، اظهار کرد: این طرح ها شامل ۳۰ مدرسه و ۷ نمازخانه است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین عنوان کرد: مدرسه ۹ کلاسه سگزآباد شهرستان بویین زهرا، مدرسه ۶ کلاسه اردلان شهرستان آوج، مدرسه ۶ کلاسه خوردشت شهرستان تاکستان و کانون ایثارگران اسفرورین از جمله این طرح های آموزشی است که در هفته دولت افتتاح می شود.

این مسئول در ادامه افزود: مدرسه ۶ کلاسه مهدی آباد قزوین، مدرسه ۵ کلاسه محمودآباد، دبیرستان ۲۰ کلاسه مجابی مینودر، سالن ورزشی محلاتی، نمازخانه مصلایی نژاد بیدستان، نمازخانه آراسنج و نمازخانه بنت الهدی دانسفهان هم از دیگر طرح های مهم آموزشی استان است.

جوانبخت اعلام کرد: ۵۰ درصد هزینه این طرح ها با مشارکت خیرین تامین شده و ۵۰ درصد آن نیز از اعتبارات ملی و استانی است.

وی با اشاره به یک هزار و ۶۹۰ فضای آموزشی احداث شده و موجود در سطح استان، خاطرنشان کرد: اکنون تنها ۶۲۸ مورد از این تعداد دارای استحکام کافی هستند.

این مسئول در انتها اضافه کرد: تأمین و تجهیز مدارس و مراکز آموزشی استان قزوین به سیستم‌های گرمایشی مناسب، بخش دیگری از فعالیت‌های مورد توجه در عرصه نوسازی مدارس این استان محسوب می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار