به میل باکس خود سر و سامان دهید + دانلود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59029
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴
شاخص : با نرم افزار Mozilla Thunderbird می‌توانید مدیریتی کامل را بر روی پست‌های الکترونیکی خود داشته باشید و از شر هرزنامه‌ها و ایمیل‌های تبلیغاتی راحت شوید.

به گزارش سرویس علم وفناوری شاخص، در حال حاضر همه افراد در جهان مجازی، هویتی برای خود دارند و امروزه بیشتر ارتباطات افراد در جهان به صورت مجازی انجام می‌پذیرد. از این رو داشتن حداقل یک حساب کاربری ایمیل برای همه ضروری است، چرا که دیگر به یکی از متداول‌ترین راه‌های ارتباطی تبدیل شده است.

شاید بتوان گفت که بسیاری از افراد کارهای روزمره خود را از طریق ارسال همین نامه‌های الکترونیکی انجام می‌دهند. به همین منظور اگر شما از این دسته افراد هستید که بسیاری از کارهای خود را از این طریق انجام می‌دهید، باید به فکر یک نرم افزار خوب باشید که به شکلی بتوانید مدیریت نامه‌های الکترونیکی شما را برعهده بگیرید.

به میل باکس خود سر و سامان دهید + دانلود

نرم افزار Thunderbird محصول شرکت موزیلا یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه مدیریت ایمیل است که همراه خود سرعت و ایمنی را برای شما کاربران به ارمغان می‌آورد. اصول کاری این برنامه مقابله با ویروس‌ها و اسپم‌هاست با نصب این برنامه از شر هرزنامه‌ها و ایمیل‌های تبلیغاتی و هرگونه ایمیل‌های اسپم راحت خواهید شد.

فیلتر کردن هوشمند هرزنامه‌ها، ذخیره نتایج جستجو، پشتیبانی از RSS، رابط کاربری زیبا و حفاظت از حریم شخصی از ویژگی‌های برتر این نرم‌افزار محسوب می‌شود. گفتنی است Thunderbird در لغت به معنی “مرغ افسانه‌اى موجد رعد و برق” می‌باشد.

 • دانلود و مشخصات فایل

• حجم: ۲۷٫۵ مگابایت
• نسخه: ۳۱٫۷٫۰
• اجرا در: ویندوزهای XP, 7, 8
• امتیاز:

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار