ایران جانبی

» بیانیه دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قزوین به مناسبت روز قدس
کد خبر: 208333
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱:۴۹
شاخص : مقاومت و خون شهدا و سید شهدای مقاومت ثمر داده و قدس در دنیای امروز به نماد آزادی خواهی‌ و قبله آزادی خواهان تبدیل شده است.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قزوین به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است؛

مقاومت و خون شهدا و سید شهدای مقاومت ثمر داده و قدس در دنیای امروز به نماد آزادی خواهی‌ و قبله آزادی خواهان تبدیل شده است.

عبور راه قدس از کربلا برگی از صفحه تاریخ بود و عبور راه تمدن نوین اسلامی از قدس، برگی دیگر است که‌ به فضل الهی و طبق وعده داده شده در کمتر از ۲۵ سال آینده رقم خواهد خورد.

اقامه نماز در قدس آغاز تمدن نوین اسلامی است و امروز ماذنه‌های قدس بیش از هر زمان دیگری تمدن سازان نوین را به سمت خود می‌خوانند.

هر کسی که در دنیای امروز خوب می‌شنود، صدای شکسته شدن استخوان‌های غاصبان را نیز احساس می‌کند!
غرش موشک‌های ایران در آسمان، زمین و زیر زمین عین الاسد، احتزاز پرچم ایران روی کشتی‌های ایرانی در حیات خلوت آمریکا، افزایش عمق راهبردی ایران از سواحل مدیترانه تا سواحل ونزوئلا و دهها اتفاق دیگر در واقع اصوات شکسته شدن‌هاست که در عالم طنین انداز شده است.

در پایان ذکر این نکته را لازم می‌داند که ریل گذاری برای اداره کشور به ویژه در بخش‌های اقتصادی و سیاست خارجی مبتنی بر فهم عمیق واقعیت‌های اشاره شده‌ی ریل گذاری شده برای برون رفت از مشکلات داخلی و رسیدن به آرمان‌های خارجی است که از مجلس یازدهم انتظار می رود.

و السلام علیکم و علی المجاهدین العالم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار