ایران جانبی

» بیشتر واحدهای صنفی خودجوش تعطیل شدند/ مشاوران املاک از عقد قرارداد با غیربومی‌ها خودداری کنند
کد خبر: 204211
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان قزوین:
شاخص : رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان قزوین گفت: با تصمیم هیئت مدیره به همه واحدهای صنفی اعلام کردیم که از عقد قرارداد و پذیرش افراد غیربومی به ویژه از شهرستان‌ها و استان‌های آلوده به طور جدی خودداری کنند.

یوسف عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به وضعیت بازار مسکن اظهار کرد: قیمت مسکن در دو ماه اخیر تغییری نداشته و ثابت مانده است و از طرفی هم شیوع ویروس کرونا هم مزید بر علت شده است.

وی افزود: همچنین به صنوف مشاوران املاک اعلام کردیم که نه به اجبار بلکه به طور خودجوش واحدهای صنفی خود را تعطیل کنند که اکنون درصد اندکی حضور دارند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان قزوین بیان کرد: امسال نسبت به سال گذشته یک افزایش ۳۰ درصدی را در قیمت مسکن تجربه کردیم و پیش از شیوع کرونا هم تقاضا بیش از عرضه در بازار را داشتیم.

پذیرش مشتریان غیربومی در مهرگان و محمدیه اتفاق می‌افتد

عبدی ادامه داد: همچنین سال گذشته هم نسبت به سال ۹۶ افزایش حدود ۵۰درصدی را در قیمت مسکن داشتیم و در کل طی این دو سال قیمت مسکن ۸۰درصد افزایش پیدا کرده است.

این مقام مسئول درباره مصوبه ستاد مبارزه با کرونای استان مبنی بر عدم معامله و قرارداد با شهرها و استان‌های آلوده ابراز کرد: فعلا ابلاغی از اصناف در این زمینه به ما نرسیده است.

وی ادامه داد: با تصمیم هیئت مدیره به همه واحدهای صنفی اعلام کردیم که از عقد قرارداد و پذیرش افراد غیربومی به ویژه از شهرستان‌ها و استان‌های آلوده به طور جدی خودداری کنند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان قزوین یادآور شد: با پیگیری‌هایی که داشتم این مسئله بیشتر در ناحیه شهری مهرگان و شهر محمدیه اتفاق می‌افتد؛ همچنین با رئیس اتحادیه البرز هم هماهنگ کردم که به تمامی صنوف برای خودداری از عقد قرارداد افراد غیربومی پیامک انبوه ارسال کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار