بیش از یک‌هزار نفر متقاضی اهدا خون در روز تاسوعا و عاشورا در قزوین بودند
کد خبر: 116193
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱
مدیرکل انتقال خون استان قزوین:
شاخص : مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: در مجموع دو شب تاسوعا و عاشورا سال جاری، 1012 نفر به مراکز انتقال خون قزوین و تاکستان مراجعه و در طرح نذر خون شرکت کردند.

دکتر محمدحسین برادران،مدیرکل انتقال خون استان قزوین دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص با تقدیر از شهروندان قزوینی به جهت حضور پرشور در طرح نذر خون در استان گفت: طرح نذر اهدای خون طرحی ملی بوده که همزمان با سراسر کشور در این استان اجرا می‌شود.

وی در ادامه گفت: اهدا خون در روزهای تاسوعا و عاشورا با حضور پرشور عزاداران حسینی ادامه داشت و به صورت ویژه در دو شهر قزوین و تاکستان برگزار شد.

مدیرکل انتقال قزوین با اشاره به اینکه در دو روز تاسوعا و عاشورای سال جاری مجموع ۱۰۱۲ نفر به مراکز انتقال خون قزوین و تاکستان مراجعه کردند افزود: از این تعداد با توجه به بررسی‌های انجام شده ۸۲۲ نفر موفق به اهدا خون شدند.

دکتر محمدحسین برادران گفت : اهدا خون در صبح روز عاشورا تا ساعت ۲۰:۳۰ ادامه داشت که در شهر قزوین ۴۰۶ نفر و در تاکستان ۱۲۲ نفر برای این طرح پذیرش شدند.

وی در پایان از افزایش متقاضیان اهدا خون در روز تاسوعا و عاشورا امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: از شهروندان تقاضا داریم همانند طرح نذر خون همواره و در سایر روزها نیز سازمان انتقال خون را در این این امر خداپسندانه یاری نماید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار