بيش از 11 کيلوگرم مواد مخدر در قزوين کشف شد
کد خبر: 119626
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۳۰
ریيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان:
شاخص : ریيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان قزوين از کشف 11 کيلو و 500 گرم مواد مخدر ترياک با دستگيري 2 سوداگر مرگ در اين استان خبر داد.

سرهنگ محسن قلی پور رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین  در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی قصد انتقال و توزیع موادمخدر از یکی از استان‌های جنوبی به استان همجوار دارد بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع با برنامه‌ریزی و هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند افزود: ماموران در عملیات غافلگیرانه موفق شدند خودروی کامیون یخچال دار متهم را در چهار راه نسیم شمال قزوین متوقف و در بازرسی از خودرو مقدار ۹ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف کنند.

سرهنگ قلی پور اضافه کرد: ماموران در اقدامی دیگر حین انجام ایست و بازرسی در عوارضی آزادراه “قزوین – کرج ” به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و در بازرسی وسایل یکی از مسافران اتوبوس مقدار ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اعنوان کرد: در این خصوص ۲ سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفیی شدند.

وی در پایان از شهروندان به خاطر همکاری و اطلاع رسانی که با نیروی انتظامی دارند تشکر و قدردانی کرد و افزود: همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی می‌تواند نقش موثری در رابطه با مقابله قاچاقچیان مواد مخدر داشته باشد.

انتهای پیام/۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار