بیش از ۲۹۰ گروه امدادی در طرح زمستانه قزوین فعالیت می‌کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85826
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با اشاره به آغاز طرح زمستانی امدادی و ترافیکی استان گفت: بيش از 290 گروه امدادي و خدمات‌رسان در طرح زمستانه فعاليت مي‌كنند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، طرح زمستانی دستگاه‌ها و سازمان‌های راهداری، امدادی و ترافیکی با حضور مسئولان استانی در پلیس راه قزوین به زنجان آغاز شد.

منوچهر حبیبی در این مراسم با اشاره به اهمیت کار دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان استان به خصوص در بخش جاده ای بیان کرد: کوچکترین گره در امر خدمات رسانی در حوزه جغرافیایی استان قزوین بخش اعظمی از کشور را با مشکل مواجه می کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین اعلام کرد: در طرح زمستانه بیش از ۲۹۰ گروه امدادی حضور دارند که شامل ۲۸ پایگاه هلال احمر، ۱۰۵ دستگاه امداد خودرو، ۳۵ دستگاه خودروهای سبک و سنگین آتش‌نشانی، ۵۱ تیم پلیس راه و ۴۰ گروه راهداری است.

این مسئول در ادامه عنوان کرد: در این طرح امسال تیم‌های راهداری به همراه ۳۰۰ نیروی راهدار و ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری در طول تمامی راه های ارتباطی این استان حضوری فعال خواهند داشت.

حبیبی افزود: این طرح با هدف ارائه خدمات به مسافران و امدادرسانی به افرادی که در فصل زمستان و بارندگی در جاده ها گرفتار می شوند به اجرا در می‌آید.

گفتنی است؛ طرح زمستانی پلیس راه و دستگاه های امداد و نجات استان قزوین تا ۲۳ اسفند ماه سال جاری در سطح تمامی راههای ارتباطی استان ادامه داردکه بعد از اتمام طرح ویژه نوروزی اجرا می شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار