Iranjb.ir

بیش از 2 هزار جهادگر قزوینی به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند
کد خبر: 106943
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
بعد از ماه مبارک رمضان؛
شاخص : جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر‌(عج) استان قزوین گفت: بیش از 2 هزار جهادگر قزوینی بعد از ماه مبارک رمضان به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند.
۸۲۰۰۴۴۶۸-۷۰۵۹۵۵۰۴

سرهنگ عباس برزگر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در استان اعلام کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از جهادگران استان در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم بخش های الموت، طارم، آبگرم و آوج اعزام می‌شوند.

جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر‌(عج) استان قزوین بیان کرد: جهادگران بعد از ماه مبارک رمضان تا پایان شهریور ماه در قالب ۹۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان با هدف ارائه خدمات و محرومیت زدایی اعزام می شوند.

این مسئول عنوان کرد: این اردوها در قالب یک روزه ویژه خواهران، سه روزه ویژه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع‌ طبیعی، هفت روزه ویژه محلات، ۱۰ روزه ویژه طلاب و دانش‌آموزی، ۱۲ روزه نیز ویژه دانشجویان برگزار می شود.

برزگر اظهار کرد: در اردوهای جهادی ضمن انجام پروژه‌های عمرانی، با بهره‌مندی از حضور طلاب و روحانیون در زمینه رفع شبهات دینی، سبک زندگی اسلامی و برنامه‌های فرهنگی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: در اردوهای هفت روزه ویژه محلات پروژه‌های کوچک و زودبازده در قالب خانه عالم، غسالخانه و آب‌ روستایی انجام می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: در اردوی ۱۲ روزه دانشجویی خدمات پزشکی در زمینه پزشک‌ عمومی، دندان‌پزشکی، مامایی، شنوایی‌سنجی و روانپزشکی از سوی دانشجویان متخصص به مردم مناطق محروم استان قزوین ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار