بیش از 2 هزار جهادگر قزوینی به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند
کد خبر: 106943
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
بعد از ماه مبارک رمضان؛
شاخص : جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر‌(عج) استان قزوین گفت: بیش از 2 هزار جهادگر قزوینی بعد از ماه مبارک رمضان به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند.

سرهنگ عباس برزگر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در استان اعلام کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از جهادگران استان در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم بخش های الموت، طارم، آبگرم و آوج اعزام می‌شوند.

جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر‌(عج) استان قزوین بیان کرد: جهادگران بعد از ماه مبارک رمضان تا پایان شهریور ماه در قالب ۹۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان با هدف ارائه خدمات و محرومیت زدایی اعزام می شوند.

این مسئول عنوان کرد: این اردوها در قالب یک روزه ویژه خواهران، سه روزه ویژه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع‌ طبیعی، هفت روزه ویژه محلات، ۱۰ روزه ویژه طلاب و دانش‌آموزی، ۱۲ روزه نیز ویژه دانشجویان برگزار می شود.

برزگر اظهار کرد: در اردوهای جهادی ضمن انجام پروژه‌های عمرانی، با بهره‌مندی از حضور طلاب و روحانیون در زمینه رفع شبهات دینی، سبک زندگی اسلامی و برنامه‌های فرهنگی ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: در اردوهای هفت روزه ویژه محلات پروژه‌های کوچک و زودبازده در قالب خانه عالم، غسالخانه و آب‌ روستایی انجام می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: در اردوی ۱۲ روزه دانشجویی خدمات پزشکی در زمینه پزشک‌ عمومی، دندان‌پزشکی، مامایی، شنوایی‌سنجی و روانپزشکی از سوی دانشجویان متخصص به مردم مناطق محروم استان قزوین ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار