بیش از 2 هزار واحد تولیدی در صف دریافت تسهیلات قرار دارند
کد خبر: 123634
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
شاخص : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بیش از 2 هزار واحد تولیدی در حوزه کشاورزی و صنعت برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند.

علی پرزحمت در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به بهره‌مندی واحدهای تولیدی از تسهیلات، اظهار کرد: تاکنون ۵۰۹ واحد تولیدی استان، ۳۵۶ میلیارد تومان از طریق سامانه بهین یاب تسهیلات دریافت کرده اند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اختصاص تسهیلات رونق تولید را یکی از مهم‌ترین راهکارهای دولت در راستای عملیاتی ساختن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و به تبع آن، رشد و توسعه تولیدی داخلی دانست و گفت: در طرح رونق تولید، واحدهای صنعتی و تولیدی واجد شرایطی که نیاز مالی و سرمایه‌ای دارند در سامانه مشخص‌شده ثبت‌نام می‌کنند و درخواست آنها برای پرداخت تسهیلات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این مسوول خاطرنشان کرد: ۵۱۳ واحد تولیدی هم برای دریافت تسهیلات در مرحله عقد قرارداد با بانک ها هستند.

پرزحمت با اشاره به اینکه بهره گیری از تسهیلات اعطایی در سامانه بهین یاب بخشی از مشکل نقدینگی تولید رفع می‌شود، اعلام کرد: ۲ هزار و ۱۶۰ واحد تولیدی در حوزه کشاورزی و صنعت برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه استان قزوین در پرداخت تسهیلات سامانه بهین یاب در رتبه پنجم کشور قرار دارد، افزود: این سامانه با هدف دریافت درخواست‌ واحدهای صنعتی و تولیدی در زمینه اختصاص تسهیلات رونق تولید راه‌اندازی شده و در اختیار متقاضیان قرار دارد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار