ایران جانبی

» بیش از ۵۰ گروه جهادی به مناسبت دهه فجر عازم مناطق محروم می‌شوند
کد خبر: 202383
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قزوین:
شاخص : مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قزوین گفت: بیش از ۵۰ گروه جهادی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مناطق مختلف استان جهت ارائه خدمت به مردم اعزام می‌شوند.

سرهنگ صادق پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، درباره اقدامات اخیر بسیج سازندگی اظهار کرد: از مهم‌ترین رسالت‌های بسیج سازندگی در گام دوم انقلاب خدمت رسانی به عموم مردم و خصوصا محرومین جامعه است.

وی اذعان کرد: ️بیش از ۵۰ گروه جهادی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مناطق مختلف استان جهت ارائه خدمت به مردم اعزام می‌شوند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قزوین ابراز کرد: بسیج سازندگی در راستای خدمت رسانی و همیاری مردم نسبت به سازماندهی گروه‌های جهادی اقدام کرده است.

وی عنوان کرد: برهمین اساس به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پنجاه گروه جهادی به مناطق محروم استان قزوین اعزام شده است تا روند محرومیت زدایی و رفع مشکلات و آسیب‌های نواحی مردم استان ادامه پیدا کند.

وی اضافه کرد: این گروه‌های جهادی، شامل گروه‌های متخصص و جهادی محله محور است که خدمات پزشکی و بهداشتی، فرهنگی، عمرانی، مشاوره حقوقی و میزخدمت ارائه می‌دهند.

این مقام مسئول تصریح کرد: یکی از بارزترین اهداف انقلاب اسلامی، حمایت از محرومین و مستضعفین است؛ بسیج سازندگی نیز از همان ابتدا در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب به دنبال حمایت از طبقات محروم است.

صادق پور در پایان بیان کرد: بسیج سازندگی استان قزوین در تلاش است تا بیش از پیش در جهت محرومیت زدایی و خدمت به مردم استان حرکت کند تا نقش خود را در پیشرفت ایران اسلامی به نحو احسن ایفا کند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار