ایران جانبی

» بیش از ۸هزار پرونده رسیدگی شد/ ماینر و سوخت بیشترین کالاهای قاچاقی
کد خبر: 204654
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین:
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: تا پایان اسفند ماه امسال ، به بیش از8 هزار پانصدو پنجاه و هشت پرونده متخلفین اقتصادی در تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شده است.

هوشنگ محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به عملکرد تعزیرات حکومتی استان قزوین درسال ۹۸ اظهار کرد: در این مدت تعداد ۷ هزار و ۷۳۲ فقره پرونده در حوزه کالا و خدمات، ۵۲۴ پرونده در بخش قاچاق کالا و ارز و ۳۰۲ پرونده مربوط به بهداشت، دارو و درمان رسیدگی شده است.

وی گفت:بیشترین تخلفات در بخش صنفی استان مربوط به عدم درج قیمت، گران فروشی، عدم صدور و ارائه فاکتور و کم فروشی اعلام کرد.

محمدی با بیان اینکه بیشترین تخلفات در حوزه قاچاق کالا و ارز مربوط به ماینر، سوخت و دخانیات بوده است، گفت: مبلغ ریالی محکومیت متخلفین تا پایان اسفند ۹۸ بیش از ۷۶۸میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین ما در نوروز حضورمان را تقویت کرده ایم و در این ایام همه روزه اداره کل دایر می باشد، ادامه داد: ما طبق روال هرسال ظرفیت گشت‌های نوروزی مان را افزایش داده ایم و صددرصد پای کار هستیم و گشت‌های ما به فراخور نیاز بازار قابل افزایش خواهد بود.

وی با بیان اینکه طرح ملی مقابله با کرونا با طرح نوروزی مقارن شده است، افزود: اولویت‌های سازمان تعزیرات در رسیدگی به تخلفات تغییر کرده و با هر گونه سوء استفاده‌های احتمالی به بهانه بیماری کرونا برخورد جدی می کنیم.

این مقام مسئول به گرانفروشان و احتکار کنندگان اقلام بهداشتی و درمانی در پی شیوع ویروس کرونا هشدار داد و گفت: بدون چشم پوشی و برابر قانون در اسرع وقت با متخلفان برخورد می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار