بیش از ۸۰۰ نوزاد قزوینی به‌نام «زینب» نامگذاری شده‌اند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 181901
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱:۴۹
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین:
شاخص : مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: فراوانی نام زینب از سال 1392 تا کنون تعداد 835 مورد است که در رتبه هشتم انتخاب‌های مردم استان قرار دارد.

حسن وفایی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) اظهار کرد: فراوانی نام “زینب” در استان قزوین از سال ۱۳۹۲ تا کنون تعداد ۸۳۵ مورد است که در رتبه هشتم انتخاب‌های مردم استان قرار دارد.

مدیرکل ثبت احوال استان قزوین افزود: با توجه به مناسبت‌های ولادت و شهادت معصومین انتخاب نام آن‌ها، در راس بیشتر اسامی انتخابی توسط مردم قرار می‌گیرد اما افراد متقاضی تغییر نام به “زینب” کم می‌باشد.

۷۷۴هزار و چهارصد و هشتاد و دو نفر درخواست صدور کارت ملی هوشمند کرده‌اند

این مسئول با اشاره به اینکه ۷۸/۲ درصد از مردم استان واجد دریافت کارت ملی هستند، بیان کرد: تعداد افراد واجد شرایط  دریافت کارت هوشمند ملی در استان قزوین ۹۹۰ هزار و پانصد و شصت نفر می‌باشند که از این تعداد ۷۷۴هزار و چهارصد و هشتاد و دو نفردرخواست صدور کارت کرده‌اند.

وفایی افزود: ۲۱۶هزار و هفتادو هشت نفر از واجدین شرایط دریافت کارت ملی هوشمند تاکنون هیچ اقدامی جهت دریافت نکرده‌اند.

وی در پایان گفت: متقاضیانی که تاکنون برای ثبت نام کارت ملی هوشمند مراجعه نکردند تا پایان سال جاری می‌توانند با مراجعه به دفاتر پستی و پیشخوان دولت نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار