۱۸۱ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان قزوین پلمپ شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155630
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲:۵۷
رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان:
شاخص : رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین گفت: در 9 ماهه اول سال 1396، تعداد 181 واحد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان قزوین به علت تخلف بهداشتی پلمپ شد.

دکتر سید علیرضا خونساری رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت شاخص، اظهار کرد: در ۹ ماهه اول سال ۱۳۹۶، تعداد ۱۸۱ واحد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان قزوین به علت تخلف بهداشتی پلمپ شد.

وی افزود: در این مدت بیش از ۲۳ هزار بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توسط کارشناسان بهداشت محیط این مرکز در ساعات اداری و غیر اداری انجام و بیش از سه هزار و ۷۰۰ مورد اخطار بحرانی و غیر بحرانی صادر شده است.

این مسئول گفت: در همین مدت ۱۸۱ واحد از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی به علت عدم رفع نقص در مهلت مقرر، پلمب و پرونده آن ها به مراجع قضایی ارسال شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “۱۸۱ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان قزوین پلمپ شد”

  1. دیان گفت:

    مسئول محترم مرکز بهداشت اگر فرصت کردید یک سری هم به بازارهای روز شهرداری قزوین( شنبه ، سه شنبه ،چهارشنبه و.. بازار) بزنید و آن موقع خواهید دید مواد غذائی (حتی مواد حساسی مانند ماهی) در چه محیط آلوده ای به مردم عرضه میشود . در کنار بیمارستان ولایت چه آلودگیهای محیط زیستی (آشغال بجامانده ،آتش زدن آنها در آخر شب هنگام جمع آوری و…) ایجاد میشود و شما و همکارانتان به راحتی از کنار آن عبور میکنید ،فقط به این دلیل که متولی آن بازارهای غیر مجاز بهداشتی ،شهرداری است و جرات برخورد ندارید. و خیلی راحت اجازه میدهید جان و سلامتی مردم مورد تهاجم و خطر قرار گیرد. فقط وفقط به دلیل بی تدبیری مسئولین مربوطه در احداث و راه اندازی بازارچه های ثابت استاندارد و قابل نظارت از هر نظر(بهداشتی ،آلودگی محیط زیستی،اخلاقی،اجتماعی،انظباطی و…).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار